Adım 1

Eğer dökümanınız hazır halde ise ikinci adıma geçebilirsiniz. Öncelikle ücretsiz uygulama olan CamScanner’i App Store’dan indirmeniz gerekiyor. CamScanner ile belgelerinizi dijital halde kullanıma hazır hale getirebiliyorsunuz.Uygulamayı açtıktan sonra görüntü yakalamak için kamera simgesine dokunun.

 

Görüntüyü ayarladıktan sonra, bunu kendinize e-posta gönderebilirsiniz, kamera rulosuna kaydedebilirsiniz ya da PDF olarak açabilirsiniz.

Adım 2.

Taramak istediğiniz dosyayı yükleyin.iCloud hesabınızdan veya Kamera rulonuzdan resminizi yüklemek için Fotoğraflar simgesine dokunun.

 

Fiziksel belgeniz artık iPhone veya iPad’inizde dijitalleştirilmiş hale geldi Basitçe yakalanan görüntüyü alt menüde seçenekleri seçin ve Faks seçeneğini dokunun.Ülke, Faks numarasını girin.

FotorCreated11-1024x905

Fakat ne yazık ki ücretsiz gönderilemiyor. CamScanner gönderdiğiniz her belge için bir ücret talep ediyor.

IMG_0912-e1434470788891

Bunun haricinde bir kredi sistemi sunan veya aylık abonelik şeklinde çalışan FaxBurner ile FaxFile uygulamalarını önerebiliriz. Aşağıdaki linkten uygulamalara ulaşabilirsiniz.

 

 

İLGİLİ HABER:  iOS 8.3 Sonrası Siri'ye Genişletilmiş Dil Desteği: Türkiye için Ek Özellikler Kullanıma Açıldı ve CarPlay Artık Türkiye'de Kullanılabilir

2 YORUMLAR

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?