iPhone Ve iPad Kullanıcıları 19 Eylül’den İtibaren iOS 11’i İndirebilecek

0
89

Yeni akıllı telefonlarını ve akıllı saatini bu gece tanıtan Apple’ın yeni ürünleri haricinde ayrıca yeni yazılımları da kullanıcılar tarafından merak ediliyordu. Yeni ürünlerini etkinlikte tanıtan Apple ayrıca yeni iPhone ve iPad modellerinde kullanılacak olan yeni iOS sürümü iOS 11’in de ne zaman kullanılabileceğini açıkladı. Google’ın açıklamasına göre iOS 11 19 Eylül tarihinden itibaren cihazlara kurulabilecek.

Apple WWDC 2017’de tanıtmış olduğu iOS 11 sürümünü pek çok beta ve halka açık beta sürümleriyle birlikte geliştirdi. Apple’ın iOS 9’dan beri halka açık beta sistemine dönmesiyle iOS sistemlerinde bulunan hatalar hızlıca girilmeye başlanmıştı. iOS 11’de ise bu durum çok daha hızlı bir şekilde gerçekleşti. En son sızdırılan iOS 11 sürümü iOS 11 GM’de ise kullanıcılar sistemin son haliyle birlikte yeni iPhone cihazlarını da önceden görmüş oldu.

Şimdiye kadar ki en yenilikçi iOS sürümü olan iOS 11 iPhone modellerine bazı önemli yenilikler getirse de asıl büyük yenilikleri iPad modellerine getiriliyordu. iPad modellerini bilgisayarlara daha da yakınlaştıran iOS 11 ile birlikte kullanıcılar işlerini çok kolay bir şekilde gerçekleştirirken ayrıca yenilenen bildirim merkezi ve kontrol merkeziyle birlikte iOS 10 işletim sisteminde olmayan kolaylıklara kavuşuyor.

Kullanıcılar için olmazsa olmaz mesajlaş uygulaması ve diğer uygulamalara önemli yenilikler getiren iOS 11 ayrıca yeni duvar kağıtlarını da kullanıcıların kullanımına sunuyor. iOS 11 Türkiye kullanıcılarına 19 Eylül günü saat 20:00 civarlarında indirmeye sunulması bekleniyor.

İLGİLİ HABER:  Sınırlı Süre ile Ücretsiz 5 Muhteşem iPhone Uygulaması

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?