iPhone Ses Açma Kapama Tuşu Değişimi

0
iPhone Ses Tuşu Değişimi
iPhone Ses Tuşu Değişimi

iPhone akıllı telefonlarında sıkça karşılaşılan sorunlardan bir tanesi de ses açma/kapama tuşlarının zamanla işlevini yerine getirememesidir. Bu sorunun yaşanmasının sebepleri;

  1. Sıvı/nem teması sonucu tuş soketinin oksitlenmesi,
  2. Alınan darbeler sonrasında ses tuşu soketinin kırılması/çatlaması,
  3. Zamanla fazla kullanımdan dolayı ya da sert bastırma sebebi ile tuş soketinin arızalanması olarak verilir.

Yukarıdaki sorunlar ile karşılaşıldığında tek çözüm yolu ise ses açma/kapama tuşu soketinin değişiminin yapılmasıdır.

iPhone Ses Açma/Kapama Tuşu Soketinin Değişimi

iPhone ses açma/kapama tuşu değişimi alanında uzman ve tecrübeli GSM İletişim APPLE teknisyenleri tarafından gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda cihazınıza özgü ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır.

  1. Değişim süresi GSM İletişim’de gelindiğinde 30 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.
  2. Değişim aşamalarında kesinlikle bilgileriniz silinmez.
  3. Ses açma/kapama tuşu sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam eder.
  4. Teknik servis odası tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmıştır. Aynı zamanda 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır.

iPhone ses açma/kapama tuşu değişimi sonrasında cihazınız 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir ki garanti süresi içerisinde ses açma/kapama tuşu ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan sorunlar ücretsiz bir şekilde çözüme kavuşturulur.

iPhone Ses Açma/Kapama Tuşu Değişim Fiyatları

iPhone ses açma/kapama tuşu değişim fiyatları hemen aşağıda bulunan tablolu bir şekilde paylaşılmıştır.

Telefon Modeli  Ses Açma/Kapama Tuşu Değişim Fiyatı 
iPhone 7 Plus 150
iPhone 7 150
iPhone 6s Plus 150
iPhone 6s 120
iPhone 6 Plus 120
iPhone 6 100
iPhone SE 100
iPhone 5s 70
iPhone 5C 70
iPhone 5 70
iPhone 4s 50
iPhone 4 50

GSM İletişim Adres Bilgileri

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

GSM İletişim, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderim Bilgileri

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da GSM İletişim’e iş yoğunluğunuzdan dolayı gidemeyecek durumda iseniz iki taraflı ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ile yapılan kurumsal kargo anlaşması sayesinde cihazınız sadece 1 (bir) iş günü içerisinde GSM İletişim’e teslim edilmekte. Aynı gün içerisinde ses açma kapama tuşu değişimi yapılarak sizlere geri gönderim yapılmaktadır. Toplamda 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmektedir.

Kargo gönderimi yapabilmek için herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine gitmeniz ya da Yurtiçi Kargo şubesini arayarak 298026731 kargo gönderim numaranızı vermeniz yeterlidir. Telefonunuz özel olarak paketlenerek ve sizlerden herhangi bir ücret alınmayarak GSM İletişim’e gönderilecektir. Kargo gönderiminde kapıda nakit ya da Havale/EFT olarak ödeme yapılabilmektedir.

iPhone ses açma/kapama tuşu değişimi hakkında aklınıza takılan tüm soruları GSM İletişim’i arayıp APPLE teknisyenlerine bağlanarak ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

BU KONUDA SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

Please enter your comment!
Please enter your name here