iPhone Serisinin 10.yılına Özel Video

0
57
iPhone’un 10.yılı

Bu yıl Apple için tarihinin en önemli yıllarından biri olarak gösteriliyor. Öyle ki bu yıl Apple’ı bu günlere getiren akıllı telefon serisi iPhone’un 10.yılı. İlk iPhone modelinin yayınlandığı 2007 yılından bu yana sürekli olarak değişen iPhone akıllı telefonları son olarak iPhone 7 serilerine kadar gelmişti. 10 senelik bir dönemde sürekli olarak yenilenen akıllı telefon serisinin şimdi ise iPhone 8 modelinin gelmesi gündemde. 10.yılı aşkın süredir devam eden iPhone serisinin gelişimi ise ayrı bir konu olarak değerlendiriliyor.

iPhone Nasıl Bir Değişim Gösterdi?

Şimdilerin en başarılı akıllı telefon modeli olan iPhone serisinin ilk modelinde bu yana büyük oranda gelişim gösterdiğini zaten tüm iPhone kullanıcıları tarafından bilinen bir gerçek. İlk yıllarda kullanılan kameraların, kullanılan çerçevelerin, ekranların, teknik donanımın baştan aşağı değişim gösterdiğini de biliyoruz.

Özellikle son yıllarda iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleriyle beraber çitayı biraz daha yükselten Apple’ın şimdilerde iPhone 8 modeline doğru ilerlediğini görüyoruz. 10.yıla özel olacak modelde de iPhone 8 akıllı telefonlarında ciddi değişimler yapacağı düşünülen Apple’ın tüm bu gelişim sürecini ele alan yeni bir videoda yayınlandı.

Yayınlanan yeni videoyla beraber bir nevi tüm serinin gelişim süreci de ele alınıyor. İlk modelden son modele kadar yaşanan değişimi en net şekilde ortaya koyan video iPhone 8 içinde nasıl bir değişim olacağını gözler önüne sermekte. Son olarak iPhone 8 akıllı telefonlarının tasarımı hakkında detayları ortaya koyan iPhone 10.yıl videosunda yeni seri hakkında detaylar olduğu gibi Apple’ın en ünlü isimlerinden biri olan Steve Jobs’a da yer veriliyor.

İLGİLİ HABER:  Lüks Otomobil Üreticisi Bentley, Reklam Filminin Çekiminde iPhone 6 ve Plus Kullandı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?