iPhone Serisi için Dikkat Çeken Videolar

0
264
Apple

Apple, Android ile yarışına tüm hızıyla devam ediyor. Her ne kadar son dönemde Huawei gibi markaların ataklarına cevap verilememiş olsa da marka iOS işletim sistemi kullanan iPhone akıllı telefonlarının üstünlüğünden oldukça emin gibi gözüküyor. Öyle ki paylaşılan videolarda da bu konuda çok önemli detaylar yer alıyor. Apple’ın resmi YouTube kanalı üzerinden paylaşılan yeni videolarda bu durumun en büyük kanıtı. Hemen son paylaşılan 3 videodan ve vurgulanan detaylardan söz edelim.

iPhone Modelleri için Yeni Videolar

Paylaşılan videolarda ilk dikkat çeken kısım geri dönüştürülebilir malzeme kullanıldığının vurgulanması. 10 saniyelik videoda, iPhone akıllı telefonu artık bir telefona benzemese bile Apple’ın onu geri dönüştürebileceğinden söz ediliyor.

İkinci video ise çok uzun süredir tartışmaları devam eden bir konu hakkında. Söz konusu video, veri gizliliğini öne çıkarıyor. Daha önce Facebook ile bu konuda tartışma yaşayan markanın yüz tanıma kayıtlarını tutmadığı vurgulanıyor. Yüz tanıma ifadelerinin matematiksel karşılığının kayıtlara alındığını belirten Apple, bir nevi kullanıcılarını gizlilik konusunda rahatlatıyor.

Son videoda ise Apple’ın işletim sistemi güncellemelerine vurgu yapılıyor. Videoda, eski iPhone modellerinin bile yeni işletim sistemi güncellemelerini aldığı ve bu şekilde hızlarını koruduğu belirtiliyor.

iOS 12 eski iPhone modellerini bile hızlandırır ifadesinin yer aldığı videoda yine iPhone akıllı telefonlarını öne çıkarmaya yönelik. Her 3 videonun da 10’ar saniyelik kısa videolar olduğunu belirtelim ve sizi videolarla baş başa bırakalım.

İlginizi Çekebilir: Apple WWDC 2019 Etkinlik Detayları Belli Oldu

İLGİLİ HABER:  iPhone 8 Kılıfı Merak Edilenlen Sorulara Cevap Oldu

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?