iPhone SE Yeni Seriler Sonrası Sistem Nasıl İşleyecek?

0
37
32 GB ve 128 gb iphone se
32 GB ve 128 gb iphone se fiyat aralığı ne kadar

Apple geçtiğimiz gün büyük sürpriz olarak sürekli gündeme getirdiği yeni ürünleri açıklayan Apple’ın bir dizi yeni ürünü geldi. Sadece yenilenmiş ya da daha doğrusu yeni sistemler eklenmiş tablet ve telefon ürünleri değil bunun dışında aksesuar alanında da birçok yeni seri ürününü tanıtan Apple’ın en ilgi çeken kararı ise iPhone SE kararı oldu.

Geçtiğimiz haftalarda iPhone SE modeli için yapılan bir değişimi haber olarak sizlere sunmuştuk. Apple gelen eleştirişlerden sonra iPhone SE modeli için depolama alanlarını arttırmıştı. Sessiz sedasız gelen yeni sürüm ile beraber Apple’ın sadece Çin genelinde artık 32 GB ve 128 GB iPhone SE modelinin satışına başlayacağı belirtilmişti.

iPhone SE Ülkemizde Satışa Çıkacak

İlk olarak Apple’ın sadece Çin genelinde satışa sunacağı düşünülse de yeni seriler dün yapılan açıklama sonrasında Avrupa pazarında da ortaya çıktı. iPhone SE serisi için 32 GB ve 128 GB gibi iki farklı seçenek sunan Apple artık 16 GB versiyonunu ise envanterinden kaldırıyor.

32 GB ve 128 gb iphone se
32 GB ve 128 gb iphone se satışa çıkıyor

Ülkemizin de dahil olacağı birçok Avrupa ülkesinde de satışa çıkacak olan her iki yenilenmiş model 24 Mart itibariyle diğer yeni Apple ürünleriyle beraber satışa sunulacak. Yeni versiyonların gelmesi ile beraber ise eski seriler son bulacak.

iPhone SE Versiyonlarının Fiyatları Neler Olacak?

Tabi ki yeni versiyonlarla beraber iPhone SE fiyatları da değişiklik gösterdi. 32 GB iPhone SE modeli 2399 TL fiyatla satışa çıkacak. 128 GB iPhone SE modeli ise 2899 TL olacak. 16 ve 64 GB seçeneklerini artık tercih etmeniz mümkün değil. Bu noktada asıl merak edilen konu ise iPhone SE 16 ve 64 GB seçeneklerini kullanan kullanıcılar için herhangi bir sistem desteği söz konusu.

Her ne kadar ürünler satış envanterinden çıkarılmış olsa da eski serilerde olduğu gibi destek envanter bölümünden çıkarılmıyor. Yani 16 ve 64 GB depolama alanına sahip bir iPhone SE telefonunuz varsa servis ve garanti desteği konusunda hiçbir değişiklik yaşamayacaksınız.

Diş beyazlatma

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?