iPhone SE Türkiye Ön Siparişe Açıldı

0
244

Apple’ın 21 Mart Pazartesi günü tanıttığı 4 inçlik küçük canavarı olan iPhone SE bugün itibariyle Türkiye’de ön siparişe açıldı. Apple’ın online store mağazası üzerinden verebileceğiniz siparişlerde iPhone SE 16 GB modeli için ödemeniz gereken tutar 1999 TL iken, iPhone SE 64 GB fiyatı ise 2399 TL. Online store’da ödeme ekranına geldiğiniz ise siparişlerinizin 7 ile 10 gün içerisinde teslim edileceği yazıyor. Yani bu hesaba göre tahmini olarak 5 ile 8 Nisan arasında iPhone SE’ye Türkiye’de sahip olabileceksiniz.

Geçtiğimiz gün Türk Telekom tarafından yapılan açıklamada ise iPhone SE modelinin 8 Nisan itibariyle kendi mağazalarında satışa sunulacağının haberini yapmıştık. Yani Apple’ın da iPhone SE modelinin dağıtımına 5 ile 8 Nisan tarihleri arasında başlaması bekleniyor.

iPhone SE Ön Sipariş

Apple’ın iPhone 6S modelinde olduğu gibi A9 işlemciye, 2 GB ram kapasitesine sahip olan iPhone SE adeta küçük bir iPhone 6S modeli olarak karşımıza çıkıyor. Tasarım açısından ise iPhone 5 modeline oldukça benzeyen iPhone SE, özellikle küçük ekranlı telefonları seven kullanıcılar tarafından çok beğenilecek bir model.

İLGİLİ HABER:  iPhone SE'ye Olan İlgi Giderek Artıyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?