iPhone SE Stok Durumu Ne? Ülkemizde İndirimli Satış Başlayacak Mı?

0
218
iPhone SE fabrika ayarlarina dondurme

iPhone SE akıllı telefonları için beklenmedik bir gelişme yaşandı. Geçtiğimiz günlerde Apple, stoklarında kalan iPhone SE modellerini yeniden satışa çıkarmış ve eski modeller için ciddi bir indirim haberiyle gündeme gelmişti. Yeniden satışların başladığını kısa süre önce duyurmuştuk. iPhone SE modelleri için paylaştığımız bu haberin ardından satışların da hemen başladığını gördük. Üstelik satışlar beklenenden çok daha hızlı ilerledi. Apple stokları hemen tüketti.

Türkiye’de Satışlar Başlayacak Mı?

Merak edilen sorulardan birine cevap vererek başlayalım. ABD mağazasında indirimli bir şekilde satışa çıkan akıllı telefonların ülkemizde de yeniden satışa çıkıp çıkmayacağı merak ediliyordu. Ne yazık ki şu an için böyle bir durumun mümkün olmadığını belirtelim. Apple’ın yeniden satışlara başlaması beklenmiyor. Haliyle indirimli bir şekilde iPhone SE akıllı telefonlarını almak mümkün olmayacak.

iPhone SE

Bunun yanında yeniden satışa çıkarılan modellerin stokları da çoktan tükenmiş durumda. Yani Apple istediğini aldı demek yanlış olmayacaktır. 200 doları bulan indirimle beraber iPhone SE stokları hemen eritildi. Yeniden bu modeller için stok açılması ise beklenmiyor. Şimdi ise benzeri bir durumun iPhone X akıllı telefonları için geçerli olabileceğini de ekleyelim.

Bu kez ülkemizin de dahil olacağı birkaç ülkede iPhone X akıllı telefonları indirimli olarak satışa çıkarılabilir. Henüz kesin bir bilgi olmadığını ve bu durumun şu an için bir beklendi olduğunu da hatırlatalım.

İLGİLİ HABER:  OS X 10.10.4 Beta 4 ile Ağ Sorunları Çözülüyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?