iPhone SE Ön Siparişe Açıldı

0
253

Apple’ın 4inçlik modeli olan iPhone SE özellikle Antutu testlerinde diğer iPhone modellerine göre önde olmasıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Apple’ın küçük ekranlı akıllı telefon seven kullanıcılarını tekrar kazanmak adına çıkardığı iPhone SE, tasarım açısından iPhone 5 modeli ile neredeyse aynı hatlara sahipken, donanım açısından ise iPhone 6S modeline oldukça benziyor.

Apple’ın Let Us Loop You In etkinliğinde iPhone SE modelinin 24 Mart tarihinde ön siparişe açılacağına dair bilgiler verilmişti. Apple bu konuda sözünde durdu ve Avustralya, Kanada, Çin, Fransa, Almanya, Hong Kong, Japonya, Yeni Zelanda, Porto Riko, Singapur, İngiltere, ABD Virgin Adaları ve Amerika Birleşik Devletleri’nde 4 inçlik iPhone SE’yi ön siparişe sundu.

iPhone SE modelinin çok abartılı bir fiyat etiketiyle satışa çıkarılmadığını göz önünde bulundurursak, Eylül ayında tanıtılması muhtemel iPhone 7 modelinin de abartılı bir fiyatla gelmeyeceğini söyleyebiliriz.

iPhone SE Türkiye Sipariş Tarihi

Apple’ın resmi internet sitesinde iPhone SE modelinin Türkiye sipariş tarihinin ise 29 Mart olarak açıklandığını buraya tıklayarak görebilirsiniz. iPhone SE ile birlikte yeni 9.7 inçlik iPad Pro modelinin de ön siparişe açılacağını söyleyelim.

İLGİLİ HABER:  Altın Apple AirPods Fiyatıyla Rekor Kırdı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?