iPhone SE, iPhone 7 ve iPhone 7 Pro Tasarımları

2
893

Apple’ın 21 Mart tarihinde düzenleyeceği etkinliğinde tanıtacağı iPhone SE modeline dair ve Eylül ayında düzenleyeceği etkinlikte tanıtacağı iPhone 7 ile iPhone 7 Pro modellerine ait tasarımlar ortaya çıktı. Martin Hajek, 3D modelleme tasarımcısı ve kendisi Apple’ın sızıntı kaynağı diyebileceğimiz bir isim. Daha önceleri Apple’ın iPhone modellerine dair en yakın çizimleri yapmayı başarmış olan Hajek, şimdi de Apple’ın bu yıl tanıtacağı iPhone modellerine dair tasarımlarını yayınladı.

Apple’ın iPhone SE ve iPhone 7 modellerine dair çok net fikirler edinebileceğimiz bu tasarımlarda, Pazartesi günü tanıtılacak olan iPhone SE modelinin iPhone 6S modeline benzer bir tasarıma sahip olacağını söyleyebiliriz.

iPhone 7 ve iPhone 7 Pro modellerine baktığımız da ise iPhone 7 Pro’da çift kamera ve konnektör görmek mümkün, ki bu iddialarda bir süredir zaten internette dolaşıyordu. iPhone 7 tasarımında ise arkadaki anten çizgilerinin olmayışı dikkat çekiyor.

Bu tasarımlar şuanlık hiç bir resmiyet taşımıyor, ancak iPhone SE modelinin gerçekten bu tasarıma sahip olup olmayacağını Pazartesi günü öğreneceğiz ve iPhone 7 tasarımları hakkında da böylece daha net konuşabiliriz.

İLGİLİ HABER:  iPhone SE Mağazalarda, Ancak Stoklar Sınırlı

2 YORUMLAR

  1. Merhaba , ben isvicrede yasiyorum , ve 21 mart da pazartesi iphone 7 mi gelecek ? yoksa 6s Alcaktim ama daha almadim Pazartesi iphone 7 cikicakmi ? tesekurker

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?