Apple’ın yeni bir SE serisi sunacağı neredeyse kesinlik kazandı. iPhone X modelinin satışa çıkmasından bu yana, daha uygun fiyatlı bir akıllı telefon olarak geleceğinden söz edilen yeni iPhone SE iddiaları konuşulmaya başlanmıştı. Yeni akıllı telefon modelinin iddialarının şu sıralar bir hayli yoğunlaştığını da gördük. iPhone SE 2 adıyla geleceği iddiaları bulunan yeni modelin, özellikleri konusunda ise birçok detay ortaya çıkmıştı. A10 işlemcileri, 4.7 inç ekranları, çentikli ekran tasarımı derken birçok detayı ortaya çıkan yeni modelin bu kez adı ortaya çıktı.

iPhone SE (2018) Ortaya Çıktı

Evan Blass tarafından yapılan son paylaşım yeni modelin adının iPhone SE (2018) olacağını gösteriyor. Bir ikinci seri olarak adlandırılmayacağı ortaya çıkan yeni akıllı telefon modelinin iPhone SE (2018) adıyla boy göstereceği ve bu serinin yeni iPhone X serisiyle doğru orantılı olarak ilerleyeceğinden söz ediliyor. Evan Blass tarafından paylaşılan bilgilerde iPhone SE (2018) modelinin adı dışında da çok önemli detaylar ortaya çıkarıldı.

iPhone SE (2018)

Buna göre yeni akıllı telefon modelinin çentikli ekran tasarımı kullanacağına neredeyse kesin gözüyle bakılıyor. Çentik alanında farklı bir teknolojiye yer verilip verilmeyeceği konusunda ise bir bilgi paylaşımı yapılmış değil. Bunun için yeni telefonların tanıtılması bekleniyor. Tanıtım için ise iki farklı tahmin olduğundan söz edelim.

iPhone SE (2018)

İlk tahminlere göre yeni akıllı telefon WWDC 2018 etkinliğinde tanıtılacak. Bir diğer iddiaya göre ise yeni model Eylül ayında tanıtılacak. Henüz bunlar içinde kesin bilgileri elde etmek mümkün olmadı. Detaylar geldikçe yeni seri için detayları aktarmaya devam edeceğiz.

İlginizi Çekebilir: 6.1 inç LCD iPhone Ekranında LG Teknolojisi

İLGİLİ HABER:  4 Farklı iPhone 12 Modeli Hazırlanıyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?