iPhone SE 2 Tasarım Görselleri Ortaya Çıktı

0
118

Apple, 27 Mart tarihinde sürpriz bir etkinlikle karşımıza çıkacak. 27 Mart tarihinde eğitim konseptiyle yapılacak olan etkinlikle beraber markanın uygun fiyatlı ürünlerini tanıtacağı belirtiliyor. Apple’ın uygun fiyatlı bir iPad modeli ve yine uygun fiyatlı bir MacBook modelinin tanıtılmasını bekliyoruz. Yeni cihazların tanıtımıyla bir de sürprizin gelmesi bekleniyor. Bu sürpriz uzun süredir konuşulan iPhone SE 2 akıllı telefonları olacak. 27 Mart etkinliğinde tanıtılmasa bile, şimdiye kadar gelen detaylara göre bu etkinlikle beraber doğrulanması beklenen iPhone SE 2 akıllı telefonları için bilgilerde gelmeye devam ediyor.

iPhone SE 2 Taslak Görüntüleri

En son çalışır halde görüntüleri yayınlanan iPhone SE 2 akıllı telefonlarının bu kez taslak görüntüleriyle ortaya çıktı. Apple’ın telefonu için daha önce paylaşılan bilgileri doğrulayan yeni taslak görüntülerinde birçok detay bölüm ve birçok önemli özellik ortaya çıkıyor. iPhone SE 2 akıllı telefonların görsellerine göre yine iPhone X akıllı telefonlarına benzer bir telefon bekleniyor. Tasarım olarak yine çentik bölümünün kullanılacağı ve geri kalan tüm ekran yüzeyinin ise çerçevesiz olacağı bilgisi var.

iPhone SE 2

En azından paylaşılan görsellerden bunu anlıyoruz. Yeni modelin Arka kısımda ise tek kamera yerleşimine yer vereceği konusunda bilgiler var. Ekran kısmında LCD ekran kullanımının bu modelde de devam edeceği bilgisi de var.

iPhone SE 2

Kulaklık Girişi Yine Olmayabilir

iPhone SE 2 akıllı telefonlarının taslak görüntülerine göre kulaklık girişini yine göremeyebiliriz. 3.5 mm kulaklık girişinin bulunmayacağı net bir şekilde görülüyor. Ancak yine de doğrulanmış bilgileri beklemek gerek. Tüm bu tasarım detaylarını ve yeni modelin teknik özelliklerini yakın zamanda öğreneceğiz gibi duruyor. Detaylar geldikçe sitemizde paylaşmaya devam edeceğiz.

Önceki Haber: iPhone X Reklam Çalışmaları Tam Gaz

İLGİLİ HABER:  Eski iPhone Modellerinde Pil Sorunu Büyüyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?