iPhone SE 2 Önümüzdeki Yıl Gelebilir

0
196

Akıllı telefonları için sayacını başlatan Apple, çok kısa bir süre sonra yeni akıllı telefon modellerinin tanıtımını yapacak. Marka 10 Eylül itibariyle yeni akıllı telefon modellerini sunmuş olacak. Beklentimiz 3 yeni model gelmesi yönünde. iPhone 11 serisi olarak gösterebileceğimiz 3 yeni modelin özellikleri kısmında neler sunacağını az çok biliyoruz.

Buna karşın sürprizler de gelmiyor değil. Son olarak iPhone SE 2 akıllı telefonlarına ilişkin bir iddia gündeme geldi. Aslında söz konusu akıllı telefon modellerinin bu yıl içerisinde tanıtılacağı yönünde bazı iddialar ortaya çıkmış ve hatta bazı görseller bile yayınlanmıştı. Fakat yeni serinin tanıtımı gerçekleşmedi. Şimdi ise iPhone SE 2 modeli bir kez daha gündemde. Yeni modelin gündeme gelmesinin ana nedeni ise sızdırılan yeni raporlar.

iPhone SE 2 Ne Zaman Gelecek?

Küçük ekranlı iPhone modeli olarak gösterebileceğimiz yeni akıllı telefonlar için Nikkei isimli bir kaynaktan bazı bilgiler sızdırıldı. Kaynaktan gelen bilgilere göre telefonların 4.7 inçlik ekranlarının bulunması bekleniyor. 4.7 inçlik ekranla beraber işlemci kısmında da yenileme yapılacak.

iPhone SE 2

İşlemcilerin A13 serisi işlemciler olacağı ve telefonun iPhone 8 modeline benzeyeceği de yine iddialar arasında yer almakta. Ekran kısmında LCD tercihinin yapılmasının olası olduğu akıllı telefonların fiyatının da 400 dolar civarında olması bekleniyor.

Bu model için söz edilen çıkış tarihi ise 2020 olarak işaret edilmekte. 2020 tarihinde yeni serinin piyasaya sürüldüğünü görmek mümkün olacak.

İLGİLİ HABER:  iPhone SE 3.4 Milyon Siparişe Ulaştı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?