iPhone SE 2 Ne Zaman Tanıtılacak? Son Bilgiler!

0
83

Apple’ın uygun fiyatlı akıllı telefonları olarak gösterilen iPhone SE akıllı telefonları, uzunca bir süredir devam niteliğinde telefonlarla gündeme gelmiyor. Markanın yeni akıllı telefonlarında iPhone SE serisine yer vermemesi ise Apple’ın telefon serilerinde bir boşluk oluşmasına neden oldu. Öyle ki kullanıcılar uygun fiyatlı ve küçük ekranlı iPhone akıllı telefonlarına epey ilgi gösteriyor. Markanın tüm bu beklentilere ise iPhone SE 2 akıllı telefonlarıyla karşılayacağı söyleniyor. Uzun bir süredir gündemde olan yeni akıllı telefonların ne zaman tanıtılacağı konusunda ise yeni bilgiler var.

iPhone SE 2 Tanıtımı Ne Zaman?

Son olarak taslak tasarım görüntüleri paylaşılan iPhone SE 2 akıllı telefonlarının, tanıtımı için iki farklı ihtimal olduğu söyleniyor. Bunun için ilk ihtimalin 27 Mart etkinliği olduğunu belirtelim. Çok kısa bir süre önce açıklama yapan Apple, 27 Mart gününde eğitim odaklı bir etkinlik düzenleyeceklerini belirtti.

iPhone SE 2

Bu etkinlikle beraber uygun fiyatlı Mac ve iPad modelleri tanıtılması bekleniyor. iPhone SE 2 akıllı telefonlarının da uygun fiyatlı iPhone olacağını düşünecek olursak, yine bu etkinlikte tanıtımın yapıldığını görebiliriz.

iPhone SE 2

Bunun dışında yeni akıllı telefonların WWDC 2018 etkinliğinde tanıtılabileceği de belirtiliyor. Aslında WWDC 2018 etkinliği yazılımların öne çıktığı bir etkinlik ancak geçen sene olduğu gibi bu sene de Apple’ın yeni sürprizler yapabileceği ve iPhone SE 2 akıllı telefonlarının da bu sürprizlerden biri olacağı beklentisi var. Her iki tarihten birinde yeni SE modellerinin tanıtımını görebiliriz. Tanıtımdan sonra telefonları detaylı olarak inceleyeceğiz. Bu süreçte gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Apple microLED Ekranlarını Üretecek

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?