iPhone SE 2

iPhone 7, iPhone 8 serisi, iPhone X derken uygun fiyatlı iPhone modelleri yavaş yavaş hayal olmaya başladı. Fiyatların düşmesini bırakın, sürekli olarak yükselen bir fiyat grafiği bulunuyor. iPhone X akıllı telefonlarına ise fiyatlar tava yaptı. 1000 dolar gibi bir rakamla satışa çıkan en pahalı olan iPhone X akıllı telefonlarının satış rakamlarında düşüş yaşanmasının en büyük nedeni de fiyat olarak gösteriliyor. Fakat Apple uzun süredir devam eden bu dengeyi değiştirecek gibi gözüküyor. Teknoloji devi iPhone SE 2 modeliyle beraber, yeniden uygun fiyatlı iPhone adını gündeme getirecek.

Bunun için ilk model olacak olan iPhone SE 2 telefonlarının canlı görüntülerinin paylaşılması da Apple’ın ne kadar kararlı olduğunun göstergesi.

iPhone SE 2 İddialı Geliyor?

Uzun süredir konuşulan iPhone SE 2 akıllı telefonlarına ait olduğu belirtilen görüntülen yayınlanmasıyla beraber iPhone SE 2 detayları da netlik kazanmış oldu. Genel tasarımı ele aldığımız zaman iPhone X akıllı telefonlarına benzer ancak çok daha küçük bir modelle karşı karşıya kalacağımızı görüyoruz.

Yine çentikli ekran tasarımının benimseneceği akıllı telefonun, çift arka kamera kullanması da dikkat çeken detaylar arasında. Biraz daha küçük ancak daha kalın bir akıllı telefon olan iPhone SE 2 modelinin teknik özellikleri konusunda ise bir bilgi paylaşılmış değil.

Tanıtım Ne Zaman?

Bilgiler doğruysa, bu özelliklerle beraber yeni model WWDC 2018 etkinliğinin sürprizi olacak. Haziran ayında düzenlenecek olan etkinlikte tanıtılması beklenen ürün hakkında henüz Apple ise bir detay paylaşımında bulunmadı.

Önceki Haber: iPhone 8 Plus Üretimiyle İlgili Şok İddia

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?