[toc]

Birkaç aydır gündemde olan iPhone modeli olarak karşımıza çıkan iPhone SE 2 hakkında önemli gelişmeler yaşanıyor. Uygun fiyatlı bir iPhone modeli olarak geleceği belirtilen ve daha düşük sistem özelliklerine sahip olacağından söz edilen akıllı telefonlar için ekran siparişlerinin verilmeye başladığı iddiası bile var.

Tabii ki Apple tarafından konuya ilişkin bir bilgi verilmediği için detayları şu an öğrenmek de pek mümkün olmadı. Ancak her ne kadar Apple bilgi vermese de sızdırılan bilgilere göre hazırlanan taslaklar ve ortaya çıkarılan detaylar yok değil. Son olarak elde edilen bu bilgilerle beraber iPhone SE 2 akıllı telefonlarının konsept videosu hazırlandı.

iPhone X Benzeri Yeni Model

iPhone SE 2 olarak gelecek olan yeni akıllı telefonların, en büyük artısının fiyatı olması bekleniyor. Hazırlanan konsept videosunda bu konuda bir bilgiye yer verilmiş değil. Fakat tasarım kısmında önemli detaylara yer verilmiş.

Telefonun iPhone X akıllı telefonlarında olduğu gibi cam arka yüzeye sahip olacağı ilk dikkat çeken detay. Bunun dışında iPhone’un standart tasarımında olduğu gibi köşeye konumlandırılmış olan tek arka kamera dikkatlerden kaçmıyor.

Ön kısımda ise iPhone X akıllı telefonlarının birebir yansıtıldığını söyleyebiliriz. Face ID bölümünden, çentik alanına kadar hemen her detay aynı tutulmuş. iPhone SE 2 modeli için hazırlanan konsept videosunu haberimize ekliyoruz. Apple daha detaylı bilgiler paylaştığında ya da yeni bir çalışma yapıldığında haberimizi güncelleyeceğiz.

İlginizi Çekebilir: macOS High Sierra APFS Hatası Veri Kaybına Neden Oluyor

İLGİLİ HABER:  iOS 10.1'in ilk betası yayınlandı. Portre Kamera modu geldi

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?