iPhone SE 2 İçin Yeni Konsept Çalışması

0
153
iPhone SE 2

Apple’ın iPhone telefonlarında beklenen yenileme yapıldı. Özellikle iPhone X akıllı telefonlarında istenen, daha doğrusu beklenen değişimi gördük. Apple ilk defa bu telefon ile OLED ekran kullanımına başladı. OLED ekran kullanımının yanı sıra, uzun süredir kullanılan parmak izi sistemine son verildi. Face ID olarak belirtilen yeni teknolojiye geçiş yapan ve yüz tanıma sistemini kullanmaya başlayan telefonun beklenen değişimleri sunduğunu gördük. Bunun yanı sıra iPhone 8 modellerinde de kamer başta olmak üzere düzenlemeler yapıldığını da biliyoruz. Tüm bunlar bir yana kullanıcıların Apple’dan hala bir beklentileri daha var. O da uzun süredir konuşulan iPhone SE 2 akıllı telefonları.

iPhone SE 2 Nasıl Bir Telefon Olacak?

Apple’ın ne zaman yeni telefonunu tanıtacağı bilinmiyor fakat iPhone SE 2 olarak adlandırılacak yeni bir mini model gelmesine kesin gözüyle bakılıyor. Muhtemelen ilk modelde kullanılan 4 inç ekran boyutlarında ekran boyutuna sahip olacağı düşünülen iPhone SE 2 akıllı telefonlarının, nasıl donanım farklarına sahip olacağı ise bilinmiyor. Apple’ın muhtemelen önümüzdeki yıl gündeme alabileceği yeni seri akıllı telefonların tasarım detayları konusunda ise sürekli yeni iddialar var.

iPhone SE 2 akıllı telefonlarının tasarımı konusunda son olarak iddialar ise Concept Creator tarafından geldi. Aslında bir iddiadan öteye geçen çalışmanın, tam olarak yeni konsept olarak değerlendirildiğini görüyoruz. iPhone SE 2 akıllı telefonları için hazırlandığı belirtilen yeni konsept çalışmasının ise oldukça başarılı bir telefonu işaret ettiğini görüyoruz. Çift kameralı bir modele geçiş yapılacağı vurgulanan konsept çalışmasının ne kadar gerçeği yansıtacağını ise göreceğiz.

İlginizi Çekebilir: iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X Türkiye Fiyatları Artacak mı?

İLGİLİ HABER:  iPhone SE 2 Yeni Konsept Video Yayınlandı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?