iPhone SE 2 için Tarih Konuşulmaya Başlandı

0
709

Apple’ın yeni akıllı telefonları için tanıtım tarihi belli. Markanın her sene olduğu gibi bu sene de Sonbahar aylarında tanıtımı yapması bekleniyor. Tanıtımın yapılmasının ardından yeni akıllı telefonların tüm özelliklerini öğreneceğiz. Bu modeller iPhone XI serisi ve iPhone R modeli olacak. Bu modeller beklenen modeller. Bunun dışında da yeni akıllı telefonlar gelmesi bekleniyor. Ortaya çıkan bilgilere bakacak olursak beklenen model iPhone SE 2 akıllı telefonları.

Markanın böyle bir çalışma yaptığı biliniyor ancak iPhone SE 2 akıllı telefonlarının ne zaman geleceği bir türlü ortaya çıkmış değildi. Şimdi ise gelen bilgilerin tanıtım tarihini ortaya çıkaracak bilgiler.

iPhone SE 2 Ne Zaman Gelecek?

Son tedarikçi raporlarına göre iPhone SE 2 akıllı telefonlarını uzun süre beklemek gerekmeyecek. Yeni akıllı telefonların 2020 yılında tanıtıma çıkması bekleniyor.

2020 yılında yapılacak olan tanıtımla beraber SE serisi yeni üyesine kavuşmuş olacak. Fakat burada bir bilgi daha paylaşmış olalım. Yeni akıllı telefonların ara model olarak tanıtıldığını göreceğiz. Yani Sonbahar tanıtımından önce gelecek bir model söz konusu olacak.

iPhone SE 2

Teknik özellikler kısmında ise iPhone 8 akıllı telefonlarına benzer bir yapının sunulması bekleniyor. A11 Bionic işlemlerinin içerisinde yer alacağı akıllı telefonların, 2 GB RAM bellek miktarına sahip olacağı ve yine depolama seçeneklerini sunacağı da gelen bilgiler arasında. Burada farklı olan nokta ise telefonların tasarımı olacak. Tasarım kısmında iPhone 8 modeliyle pek benzemeyen bir akıllı telefon görülecek.

Tasarım kısmında Face ID sisteminin öne çıktığı bir çentik alanı dikkat çekecek. iPhone X modelleriyle başlayan tasarım artısının bu modellerde de karşımıza çıkmasını bekliyoruz. Parmak izi sensörlerinin ise kullanılması beklenmiyor.

Yine ekran kısmında da LCD panellerin kullanılacağını ekleyelim. Tabii ki LCD ekran panellerinin fiyatı aşağı çekme gibi bir artısı da olacak. Yeni akıllı telefonların ne zaman satışa çıkacağı konusunda bir bilgi olmadığını ekleyelim. Özellikle fiyat konusunda yeni bir detay yok.

İLGİLİ HABER:  Facebook Live iOS Sürümü İçin Yeni Güncelleme

İlginizi Çekebilir: iPhone Modelleri için Bluetooth 5.0 Müjdesi

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?