iPhone SE 2 için Son Durum Ne? Yeni Model Ne Zaman Geliyor?

iPhone SE 2 modelinin tanıtımı ne zaman yapılacak? iPhone SE 2 konusunda Apple bir açıklama yayınladı mı? İşte tüm detaylarıyla iPhone SE 2 durumu!

0
191
iPhone SE 2

WWDC 2018 etkinliği beklendiği gibi gitmedi. Apple her zaman olduğu gibi bu senede tüm yeni yazılımlarının tanıtımını yaptı ancak hiçbir donanım ürünü için tanıtım yapılmadı. Geçen sene düzenlenen etkinlikte bile bu konuda çok daha fazla alternatif görmüştük. Ne yazık ki WWDC 2018 etkinliğinde sönük bir tanıtım serisi gördük. Hal böyle olunca en çok merak edilen konulardan birisi de iPhone SE 2 akıllı telefonlarının durumu oldu.

Uygun fiyatlı yeni modelin etkinlik kapsamında tanıtılması bekleniyordu ancak beklentiler boşa çıktı. Bu durumda iPhone SE 2 ne olacak? Yeni telefon tanıtılmayacak mı? Gelişmelere bakalım.

iPhone SE 2 Eylül Ayında Mı Gelecek?

Akıllara gelen ilk iddia yeni akıllı telefonların Eylül ayında tanıtılacak olması. Markanın yeni iPhone modellerinin tanıtımının yapılacağı Eylül ayına iPhone SE 2 modelinin de tanıtılması bekleniyor.

iPhone SE 2

Yeni akıllı telefonların tanıtımı sırasında uygun fiyatlı iPhone olacak olan iPhone SE 2 modelinin de tanıtıldığını göreceğiz. Apple’ın alışkanlıklarının dışında çıkarak farklı bir dönemde yeni telefonlarını tanıtması pek beklenen bir durum değil. Bunun için en çok üzerinde durulan zaman Eylül ayı.

4 Model Tanıtılması Nasıl Bir Olumsuzluk Oluşturur?

Eylül ayında tanıtılacağını düşündüğümüz iPhone SE 2 modeliyle beraber, markanın Eylül ayında 4 yeni akıllı telefon modeli tanıttığını göreceğiz. Bu durum Apple’ın satışlarını nasıl etkileyeceği ise şimdiden tartışmalara konu olmuş durumda. 4 farklı modelin içerisinde fiyatlara göre farklılıkların olmasının yanında özelliklere göre de farklılıklar olacak.

Bu 4 model içerisinde öne çıkan akıllı telefonun diğer serileri geri plana atması gibi bir durum söz konusu olabilir. Aynı anda 4 farklı modelin gelmesi bunun için olumsuzluk yaratabilir. Tabii ki bu konuda detayları öğrenmek için Eylül ayını beklememiz gerekiyor.

İLGİLİ HABER:  Intel Resmen Apple’a Savaş Açtı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?