iPhone SE 2 için En Net Render Görselleri Ortaya Çıktı

0
59

Apple’ın yeni akıllı telefon modellerini tanıtması için geri sayım başladı. Yaz aylarının hemen ardından tanıtılması beklenen yeni akıllı telefon modellerinin iPhone X serisinin devamı niteliğinde akıllı telefonlar olması bekleniyor. Bir yandan bu modeller beklenirken bir diğer yandan ise sürpriz bir model için daha iddialar gündeme gelmeye başlamış durumda. Uzun süredir beklenen iPhone SE 2 akıllı telefonları için son olarak ise taslak görsellerini paylaşmıştık. Şimdi ise yeni modelin en net render görselleri ortaya çıktı. Görsellerden sonra teknik detaylar konusunda da çok daha fazla bilgi elde etme şansımız oldu.

iPhone SE 2 Nasıl Özelliklere Sahip Olacak?

Son render görsellerinin paylaşılmasının ardından markanın yeni seri akıllı telefonu hakkında daha fazla bilgi elde etme şansımız oldu. Görsellere baktığımız zaman iPhone SE 2 akıllı telefonlarının ekran kısmında iPhone X tasarımını yansıttığını görüyoruz.

iPhone SE 2

Çentik kısmını barındıran ve çerçevesiz bir akıllı telefon olarak görülen yeni modelin, arka kısımda ise 1.nesil serinin tasarımını birebir olarak yansıttığı görülüyor. Yine tek arka kamera kullandığını gördüğümüz akıllı telefonların, teknik kısımda da ilk seriyi yansıtacak detaylara bulunacak.

iPhone SE 2

Buna göre telefonların 4.7 inç bir ekranı olması ve A10 Fusion işlemcilerinin kullanılması bekleniyor. Tüm bu özellikler ve yeni tasarım detaylarıyla beraber iPhone SE 2 akıllı telefonlarının tanıtımı içinse WWDC 2018 etkinliğini beklememiz gerekecek.

İlginizi Çekebilir: Haftanın En İyi iPhone Duvar Kağıtları

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?