iPhone SE 2 için Bir Detay Daha Ortaya Çıktı

iPhone SE 2 akıllı telefonları için Benjamin Geskin yeni açıklamalar yaptı. iPhone SE 2 modelinde nasıl teknolojiler kullanılacak? Beklentiler neler?

0
74
iPhone SE 2

Apple’ın yeni akıllı telefonlarının tanıtımı giderek yaklaşıyor. Tanıtımlar yaklaştıkça markanın yeni akıllı telefonlarıyla ilgili olarak detaylarda netlik kazanmaya devam ediyor. Detayları ortaya çıkan modellerden birisi de iPhone SE 2 akıllı telefonları.

Hem uygun fiyatlı hem de küçük ekranlı model olarak gelmesi beklenen akıllı telefonun, uzun bir aradan sonra SE serisine de can vermesi bekleniyor. Merakla beklenen yeni SE modelinin detayları içerisinde ise oldukça memnun edici özellikler öne çıkmaya başladı. Son bilgi Benjamin Geskin tarafından geldi. Böylelikle bir özellik daha netlik kazandı.

iPhone SE 2 Kablosuz Şarj Özelliğiyle Geliyor

Benjamin Geskin tarafından yapılan paylaşım ve ortaya çıkan raporlar iPhone SE 2 akıllı telefonlarının kablosuz şarj teknolojisini kullanacağını gösteriyor. Telefonlarda kullanılan sistemler konusunda daha önce paylaştığı bilgilerle dikkat çeken ünlü isme göre, telefonların iPhone SE modelinde olduğu gibi metal arka kapak kullanmayacağı bunun yerine cam kaplama bir arka yüzey kullanacağı açıklandı.

iPhone SE 2

Cam kaplama arka yüzey kullanılması, kablosuz şarj desteğinin geleceğini neredeyse doğrulamakta. Bir yandan Apple’ın yeni kablosuz şarj standını piyasaya sunacak olması, bir yandan da Apple için geç kalan bir teknoloji olarak gösterilen kablosuz şarj teknolojisinin önemli bir kriter haline gelmesi, Apple’ın uygun fiyatlı iPhone SE 2 modeli içinde kablosuz şarj kullanacağını doğruluyor.

Başka Detaylar Neler?

iPhone SE 2 için kablosuz şarj detayı konusunda verilen bilgilerde bazı önemli özelliklerin de detaylandırıldığını ekleyelim. Buna göre yeni modelde 3D Touch sistemi bulunmayacak. Ayrıca bir süredir tartışmaları devam eden Face ID teknolojisine de yer verilmeyeceği, bunun yerine parmak izi sensörlerinin kullanılacağı belirtiliyor.

İLGİLİ HABER:  Galaxy Note 9 mu iPhone Xs Max Mı? Hangisini Almalıyım?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?