iPhone SE 2 Hazırlıkları Başladı

0
55
iPhone SE 2

Apple’ın uygun fiyatlı ve daha küçük boyutlu akıllı telefonları olarak bilinen iPhone SE akıllı telefonları, bir dönem markanın en çok satan ürünleri arasında yer aldı. Mini boyutları ve standart kullanıcılar için oldukça yeterli özellikleriyle dikkat çeken seri, fiyat performans odaklı bir akıllı telefon modeline yakın olmasıyla beraber iPhone içinde aranan serilerden biri olmayı başarmıştı. Apple’ın iPhone SE ile istediğini alması ise yeni serinin sürekli hale getirileceği anlamına gelmeye başladı. Fakat beklendiği gibi sık güncellenen bir model ile karşı karşıya kalmadık. Ne zaman serinin devamı niteliğinde bir telefon gelecek? iPhone SE 2 ne zaman çıkacak? Soruları bir türlü yanıt bulmadı. Bugün paylaşılan bilgiler ise sonunda sorulara cevap geleceğini gösteriyor.

iPhone SE 2 Nasıl Özelliklere Sahip Olacak?

Söz konusu iddialara neden olan yeni açıklama Tayvanlı araştırma şirketinden geldi. Şirket tarafından yapılan açıklama sonrasında Apple’ın yeni model üzerinde çalışmalarına başladığı ifade edildi. Doğrudan Apple tarafından alındığı belirtilen kaynaklardan paylaşıldığı ileri sürülen iddialarda, şu an 4 inçlik bir modelin hazırlıklarının devam ettiği ve bu modelin iPhone SE 2 akıllı telefonları olacağı belirtiliyor.

iPhone SE 2

Telefonun boyutu için 4 inç seviyelerinde açıklamaları yapılırken, yeni akıllı telefonların sistem özelliklerinin hangi modelden geleceği konusunda ise bir bilgi paylaşımı yapılmadı. Sadece A11 işlemcilerin çok olası olmadığı söyleniyor.

Tüm bu iddialara göre çoktan hazırlıkları başlayan akıllı telefonların, 2018 yılının ilk yarısı içerisinde gelmesi bekleniyor. iPhone SE 2 ne kadar başarılı olacak bilinmez ama yeni modeli bekleyenlerin sayısı oldukça fazla orası kesin gibi gözüküyor. Sadece iddiaların gelmesi bile bu modelin şimdiden gündeme gelmesine neden oldu.

İlginizi Çekebilir: LG İle Apple Arasında Yeni Anlaşma Geliyor

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?