iPhone SE 2 Fiyatları için Yeni Bilgiler Var

0
124
iPhone SE 2

iPhone SE akıllı telefonları hem daha uygun fiyatlı hem de daha küçük bir kasaya sahip olan iPhone modelleri olarak biliniyor. Bu yapıyla beraber mini iPhone serisi olarak değerlendirebileceğimiz telefonun, uzun süredir yenilenmediğini ve Apple’ın bu kategoriyi bir nevi boş bıraktığını görüyorduk. İşte bu yıl markanın yeni bir SE modeli tanıtacağını ise ilk olarak 5 ay önce öğrenmiştik. Apple’ın tedarikçi kaynaklarından gelen bilgiler iPhone SE 2 modellerini onaylamıştı.

Bu süreçten sonra iPhone SE 2 modeli hakkında sürekli yeni detaylar gelmeye devam etti. Son olarak iPhone SE 2 modelinin arka kapak görsellerinin ortaya çıktığını paylaşmıştık. Şimdi ise yeni seri akıllı telefonların fiyatı konusunda detaylı bilgiler paylaşıldı.

iPhone SE 2 Fiyatları Nasıl Olacak?

Doğrudan Apple kaynaklarından gelen bilgilere göre uygun fiyatlı olarak beklediğimiz iPhone SE 2 çok da uygun fiyatlarla gelmeyecek. Öyle ki iddialara göre yeni akıllı telefonların 449 dolar gibi bir fiyatı olacak. Başlangıç fiyatı olarak söylenen bu değer, yeni modelin 2 bin TL bandının üzerinde olacağını gösteriyor.

iPhone SE 2

Donanım olarak A10 işlemcilerine geçecek olması, yeni kameralarıyla beraber gelmesi ve en önemlisi de ekran kısmında iPhone X benzeri bir yapının kullanılacak olması gibi detayların fiyatları yükselttiği düşünülüyor.

Kesin bilgiler yok ancak bu fiyat sadece başlangıç modeli için de geçerli olabilir. Bunun dışında yeni seri akıllı telefonların depolama alanının artmasıyla beraber fiyatlarının da 50 dolar gibi bir farkla değişmesi bekleniyor. Bunlar için WWDC 2018 etkinliğini beklememiz gerekiyor. Telefon tanıtılmasa bile yeni model için bazı açıklamaların yapılması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir: iOS 12 Karanlık Tema Özelliği Görüldü

İLGİLİ HABER:  Apple Karbonsuz Alüminyum Kullanımına Geçiyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?