iPhone SE 2 Fiyatı ve Çıkış Tarihi Belli Oldu

0
652
iPhone SE 2

iPhone SE serisi akıllı telefonların uzun bir süredir yenilenmediği biliniyor. 2016 yılında karşımıza çıkan ilk modelin sonrasında bu sınıfta yeni bir akıllı telefon modelinin sunulmaması, söz konusu serinin nasıl devam edeceği konusunda merak uyandırmıştı. Aslında uzun süredir konuşulan iPhone SE 2 akıllı telefonları bir türlü tanıtılmamıştı. Şimdi ise beklenen haberler gelmeye başladı. Kuo telefonların ne zaman tanıtılacağı ve fiyatının ne olacağı konusunda bilgiler paylaştı.

iPhone SE 2

iPhone SE 2 Yakın Zamanda Geliyor

Paylaşılan bilgilere göre yeni seri akıllı telefonları çok uzun süre beklemek gerekmeyecek. Telefonların 2020 yılının ilk çeyreğinde satışa çıkacağı belirtildi. Telefonun fiyatı ise 399 dolar olacak. 2016 yılında sunulan ilk modelin başlangıç fiyatı da yine 399 dolar olarak açıklanmıştı. Sonrasında bu modelin fiyatının 349 dolara düşürüldüğünü gördük.

Bakınız: iPhone SE 2 Merak Edilen Özellikler

Yeni modelin yine 399 dolar başlangıç fiyatına sahip olduğunu görmemiz mümkün olacak. Fiyat ve çıkış tarihi dışında da bazı özellikler ortaya çıkmış gibi duruyor. Buna göre yeni akıllı telefonların iPhone 8 tasarımına benzer bir tasarımı bulunacak.

iPhone SE

 

Telefonda Touch ID sunulduğunu göreceğiz. A13 işlemcilerine yer veren serinin, toplamda 3 GB RAM bellek miktarına sahip olacağı da yine bilgiler arasında yer aldı. Depolama alanı kısmında ise iki farklı seçenek sunulacak. 64 GB ile 128 GB depolama alanı seçenekleri sunulacak. Renk kısmında da 3 farklı alternatif karşımızda olacak. Bu modelin Uzay grisi, Kırmızı ve Gümüş renklerde sunulacağını belirtelim.

Telefonlar hakkında beklenen özellikleri yukarıda paylaştığımız linkten alabilirsiniz. Tüm kanıtlara bakacak olursak, Apple’ın uygun fiyatlı alternatif bir seri sunacağı kesin.

İLGİLİ HABER:  iPhone 12 Tanıtım Tarihi Belli Oldu

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?