iPhone SE 2 Ekran Panelleri Görüntülendi

iPhone SE 2 ekran paneli ortaya çıktı. iPhone SE 2 ekranı nasıl olacak? Yeni akıllı telefonun ekranı konusunda paylaşılan tüm detaylar ve yeni görseller!

0
101
iPhone SE 2

Akıllı telefon dünyasının en çok beklenen modellerinden biri olan yeni iPhone SE serisi için adım adım tanıtım tarihi yaklaşıyor. Yeni akıllı telefonların ne zaman geleceğini gösteren raporlar ve telefonların tanıtım tarihini ortaya koyan görsellerle beraber yeni modelin özellikleri içinde sürekli olarak paylaşımlar yapılmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde adının iPhone SE 2 ya da iPhone SE 2018 olarak geleceği konusu tartışmalarla gündeme gelen akıllı telefonların, bu kez ekran panelleri ortaya çıktı. Yeni modelin üretimin başladığını gösteren son görsellere göre iPhone SE 2 ekranı beklendiği gibi olacak.

iPhone SE 2 Ekran Panelleri Nasıl Detaylar Sunuyor?

Görsellere baktığımız zaman iPhone SE 2 modelinin ekran tasarımının iPhone X modeline çok benzeyeceği görülüyor. Yine çentik alanı kullanacağı ve bu alanın oldukça geniş olacağı görülen yeni telefonun, home tuşu için özel bir alanın ayrılmadığını da net bir şekilde söyleyebiliriz. Muhtemelen tamamen ekrandan oluşan bir öne panel ile karşı karşıya kalacağız.

iPhone SE 2 ekranı

Boyut kısmında ise kasanın 4 inç ya da 4.5 inç seviyesinde olacağı ancak ekranın 4.7 inç seviyesine kadar çıkabileceği belirtiliyor ki görsellerde gördüğümüz geniş ekran alanı bu iddiaların kanıtı olarak gösterilebilir. Ekran panellerinin dışında bir özellik konusunda da bilgiler veriliyor.

iPhone SE (2018)

Çentik alanı en az iPhone X modelinde olduğu kadar geniş ancak bu modelin Face ID teknolojisini barındırmayacağı bir kez daha vurgulanmış durumda. Apple’ın resmi tanıtımı yapılmadan kesin bir bilgi vermek güç ancak fiyatın düşük olacağı bir telefonla karşılaşacağımızı düşünürsek, başlı başına masraf çıkaracak olan Face ID sisteminin gelmemesi zaten daha önde bir ihtimal.

Önceki Haber: iPhone Siyah Nokta Hatası Sonrasında Telefon Nasıl Düzeltiliyor?

İLGİLİ HABER:  iPhone SE 2 İçin İlk Doğrulamalar Gelmeye Başladı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?