iPhone SE 2 Böyle Gözükecek

0
247
iPhone SE 2

iPhone SE 2 akıllı telefonları yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Belki de WWDC etkinliğinde görebileceğimiz yeni seri akıllı telefonların, özellikleri konusunda hemen hemen her detaya ulaştık. iPhone SE 2 akıllı telefonlarında nasıl sistemlere yer verilecek? Nasıl bir akıllı telefon modeli göreceğiz? Gibi sorulara yavaş yavaş cevaplar gelmeye başladı.

Öyle ki artık ortaya çıkan iddialar telefonların özellikleri hakkında detayları ortaya koymanın yanı sıra telefonların tasarımlarını da rotaya çıkmaya başladı. Son olarak telefonların arka kapak tasarımlarının paylaşıldığı da ortaya çıktı. Böylelikle tasarı bir kez daha görülmüş oldu.

iPhone SE 2 Tasarımı Nasıl Olacak?

Yeni modelin arka kapağı olduğu iddia edilen kapak görsellerine göre iPhone SE 2 çok daha iddialı bir akıllı telefon olacak. Telefonların arka yüzeyinde yine cam kullanımı yapıldığını göreceğiz ki bu cam yüzey kablosuz şarj artısının bulunacağının en büyük işareti olarak gösterilebilir.

iPhone SE 2

iPhone X ile iPhone 8 arasında bir tasarım kullandığı görülecek olan akıllı telefonların cam yüzeyinin artıları konusunda bir detay yok. Buna karşın kasa boyutunun beklendiği gibi oldukça düşük olduğu ve iPhone X modellerine göre daha ince olduğu da dikkatlerden kaçmıyor. Ekran paneli bulunmadığı için yorum yapmak zor ancak çerçevelerinde ince olmasını bekliyoruz.

Yenilenmiş iPhone SE serisi akıllı telefonlar olacak gelecek modelin, renk seçeneğinin de alışkın bir seçenek olduğunu söyleyebiliriz. Artık arka kapak görselleri de ortaya çıkan modelin ne zaman tanıtılacağı ise hala soru işareti. Bir yandan WWDC 2018 etkinliği bir yandan ise sonbahar aylarında düzenlenecek olan etkinlik hedef gösterilmiş durumda. Yeni modelin ne zaman tanıtılacağı için detaylar ortaya çıktığı zaman bilgi paylaşımı yapacağız.

İlginizi Çekebilir: iPhone X Yeni Renk Seçenekleriyle Güncellenebilir

İLGİLİ HABER:  Binlerce Uygulama App Store'dan Kaldırıldı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?