iPhone SE 2 Bir Kez Daha Sızdırıldı

0
842
iPhone SE 2

Uygun fiyatlı bir iPhone fikri giderek inanılmaz bir hal almaya başladı. 2018 yılı için tanıtılan iPhone modellerinin içerisinde uygun fiyatlı bir serinin yer alması bekleniyordu. Apple’a göre böyle bir model tanıtıldı. iPhone XR akıllı telefonlarının uygun fiyatlı bir seri olması gerekiyordu. Fakat fiyatlara baktığımız zaman bunu söylememiz pek mümkün değil gibi gözüküyor. Gerçek anlamda fiyat konusunda fark yaratması beklenen akıllı telefon ise iPhone SE 2 modeli olarak biliniyor.

iPhone SE serisinin devam ettirileceği ve çok daha ucuz bir telefon olacağı iddia edilen iPhone SE 2 modelini görmek ise bir türlü mümkün olmadı. Geçen sene tanıtılmasını beklediğimiz model iptal edildi derken şu sıralar iPhone SE 2 akıllı telefonlarının yeniden gündeme gelmeye başladığını da görüyoruz. Son olarak iki yeni görsel ortaya çıktı.

iPhone SE 2 Telefonları Gelecek Mi?

iPhone SE 2 akıllı telefonlarına ait olduğu iddia edilen yeni görseller, Apple’ın bu konuda planları olduğunu gösteriyor. Görsellere göre yeni akıllı telefonlar iPhone 5 kasasıyla gelecek. iPhone 5 boyutlarında olacak olan modelin sadece ekran kısmında değişikliklere gideceği görülüyor. Ekran kısmında home tuşunun iptal edildiği ve çentikli bir tasarım göreceğiz.

iPhone SE 2

Kısacası iPhone X ile başlayan dönüşümün iPhone SE serisine de ekleneceğini görmek mümkün olacak. Henüz bu konuda net bilgiler yok ancak iddialara göre bu modelin tanıtımı için bahar aylarını beklememiz gerekecek. 2019 yılının bahar aylarında yeni akıllı telefonların uygun fiyatlı bir tablet modeliyle beraber tanıtımının mümkün olacağı söyleniyor.

İLGİLİ HABER:  Apple Park İçin Harika Görseller Ortaya Çıktı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?