iPhone SE 2 Beklentileri Karşılayabilecek Mi?

0
324
iPhone SE 2

Akıllı telefon dünyasının en çok üzerinde durulan modellerinden biri olan iPhone SE akıllı telefonları, çıktığı andan bu yana dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Aradan geçen yıllara karşın hala gündeme gelmeye devam eden küçük boyutlu iPhone SE akıllı telefonları için yeni nesil hazırlıkları da başlamış durumda. Aslında geçtiğimiz seneden beridir konuşulan iPhone SE 2 akıllı telefonlarının, sonunda bu sene içerisinde tanıtılacağı ortaya çıkmıştı. Yeni modellerin tanıtımının ne zaman olduğu belli olmasa bile bu serinin özellikleri için yeni raporlar ortaya çıkmış durumda.

iPhone SE 2 Yine Küçük Ekranıyla Dikkat Çekecek

iPhone SE akıllı telefonlarında sunulan ekran boyutunun 4 inç olduğunu biliyoruz. Dönemine göre küçük olan ekranlar, genel kullanım için avantajlı bir sistem sunulmasını sağlamıştı. iPhone SE 2 akıllı telefonlarında da aynı yapının geçerli olması bekleniyor. Bu kez son dönem modasına uyulacağı ve iPhone SE 2 akıllı telefonlarının 4.7 inçlik bir ekranının bulunacağı söyleniyor.

Ekranın boyutu büyütülecek olsa da döneme göre yine küçük bir ekran söz konusu olacak. Bu durumda da tek elle kullanım kolaylığı öne çıkmış olacak. Henüz işlemci ve çözünürlük değerleri konusunda bir bilgi yok ancak yeni akıllı telefonların çentikli ekran tasarımıyla beraber geleceğinin üzerinde duruluyor.

Yayınlanan konsept videosunda da bu detayların öne çıktığını görüyoruz. Raporlara göre muhtemelen 2019 yılının ikinci çeyreğinde tanıtılacak olan akıllı telefonları merakla bekliyoruz.

İLGİLİ HABER:  Hiç Satışa Sunulmayan iPhone 5s Prototipi Ortaya Çıktı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?