iPhone SE 2 Beklenenden Daha Geç Gelecek

iPhone SE 2 akıllı telefonlarının çıkış tarihi için önemli bir iddia ortaya atıldı. iPhone SE 2 ne zaman çıkacak? Yeni model için açıklanan iddialar neler?

0
89
iPhone SE 2

Uygun fiyatlı yeni iPhone modeli için iddialar günden güne sıklık kazanmaya başladı. Yeni seri akıllı telefonların ekranları ve sistem özellikleri konusunda paylaşılan son bilgilerin ardından iPhone SE 2 modelinin ekran panelinin ortaya çıktığının haberini de yapmıştık. Sitemizde yer verdiğimiz tüm bu haberlerin dışında yeni akıllı telefon modellerinin ne zaman tanıtılacağı konusu da tartışmalara neden olmaya başladı.

Şimdiye kadar beklenti iPhone SE 2 modelinin WWDC 2018 etkinliğinin sürprizi olacağı yönündeydi. Yeni modelin daha başarılı ve uygun fiyatlı bir seri olarak gelecek olması, Apple’ın uygun fiyatlı ürünlerin rekabetinde öne geçmek için tanıtımları erken yapacağı düşüncesi ortaya çıkmıştı. Fakat son paylaşılan detaylar yeni akıllı telefonların daha geç tanıtılacağını gösteriyor.

iPhone SE 2 Ne Zaman Tanıtıma Çıkacak?

Yeni modelin Haziran ayında düzenlenecek olan WWDC 2018 etkinliğinde tanıtılması iddiasına karşı gelen yeni bilgilere göre telefon, Eylül ayında tanıtılacak. Eylül ayında tanıtımı yapılması beklenen 3 yeni modelin yanında bir dördüncü model olarak tanıtılması beklenen akıllı telefonların, haliyle beklentilere göre gecikeceğini söylemek mümkün.

iPhone SE 2

Buna karşın Apple’ın yeni model için hala sürprizler yapabileceği ve telefonları erken tanıtabileceğini belirten raporlarda yok değil. Fakat bu son gelen rapor gerçekse Apple’ın Eylül ayında 4 yeni iPhone modelini tanıtması olası gibi gözüküyor.

Özellikle iPhone X serisinin devamı niteliğinde gelecek modelleri düşünecek olursak yeni SE serisinin gölgede kalacağını bile düşünebiliriz. Aynı zamanda tarihin en pahalı iPhone modeliyle uygun fiyatlı bir model aynı anda tanıtıma çıkmışta olacak. Tüm bunlar için Eylül ayını beklemek ve Apple’ın verdiği ipuçlarını takip etmek gerekiyor.

Önceki Haber: Haftanın En İyi iPhone Duvar Kağıtları

İLGİLİ HABER:  En İyi iPhone 12 Kılıfları ( Pro, Mini ve Max)

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?