iPhone SE 2 Başka Bahara Kaldı

0
207
iPhone SE 2

Apple’ın uygun fiyatlı iPhone serisi olarak bilinen iPhone SE serisinin yenileneceği uzun süredir gündemde. Markanın yeni seri akıllı telefonları WWDC 2018 etkinliğinde tanıtmasını bekliyorduk ancak gelen tüm sızıntılara rağmen yeni seri akıllı telefonlar WWDC 2018 etkinliğinde tanıtılmadı. Yeni yazılımlarla beraber tanıtılmayan akıllı telefonların Eylül ayına kaldığı konusunda da bilgiler ortaya çıkmıştı. Böylelikle Apple’ın 4 ayrı akıllı telefon tanıtımı yapacağını düşünmüştük. Hatta bu gelişmelerin ardından yeni modeller içinde paylaşımlar yapılmaya başlanmıştı. Fakat aradan geçen birkaç hafta sonra gelen son bilgiler iPhone SE 2 umutlarını söndürdü.

iPhone SE 2 Bu Sene Gelmeyecek

Hem Olixar hem de Apple’a yakın kaynaklar tarafından paylaşılan bilgilere göre iPhone SE 2 akıllı telefonları beklendiği gibi Eylül ayında satışa çıkmayacak. Yeni modelin Eylül ayında tanıtılmayacağı iddiası ise öne çıkan tek iddia değil.

Bunun yanında iPhone SE 2 akıllı telefonlarının 2018 yılı içerisinde gelmeyeceği belirtiliyor. Yani Eylül ayında değil, bu yıl içerisinde iPhone SE 2 modelini göremeyeceğiz. Yeni akıllı telefonlar için Apple’ın 2019 yılını beklediği belirtiliyor. Hatta iddialara göre iPhone SE 2 akıllı telefonları için taslak çizimleri bile hazır değil.

iPhone SE 2

Bu zaman kadar yeni seri akıllı telefonlar olarak ortaya çıkan görseller ve çizimlerin ise tamamen sahte olduğu belirtiliyor. Apple’ın henüz yeni model için çizimleri bile hazırlamadığı konusunda bilgiler var. Bunun yanında markanın iPhone X Plus ve iPhone XL modellerine yöneldiği ve bu iki modelde öne çıkacak teknolojilere yer vereceği bilgileri de var. Fakat SE serisinin devamının gelmeyeceği iddiası, şimdiden umutları suya düşürdü demek yanlış olmayacaktır. Detayları için Apple’ın açıklamalarını ve Eylül ayı tanıtımlarını beklemek gerekecek.

İlginizi Çekebilir: iOS 12 Beta 2 Sürümü Yayınlandı! Yenilikler Neler?

İLGİLİ HABER:  İşte iPhone SE 2 için Canlı Görseller

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?