[toc]

Bir süredir PC ve konsolları sallayan oyun PUBG, sonunda mobil versiyonuyla beraber yayınlandı. Daha önce PUBG Mobil oyununun Çin genelinde yayınlandığını ve oyunun sadece Çin kullanımı için kullanılacağını görmüştük. Tencent tarafından yayınlanan yapım, uzunca bir süredir Çin sınırları içerisinde oynanmaya devam etti.

Fakat beklenen hamle bugün geldi. PUBG Mobil sürümü için herkese açık olarak oyun yayını yapıldı. Kısacası PUBG Mobil oyunu tüm mobl kullanıcıları için yayınlandı. Merak ettiğiniz soruyu hemen cevaplayalım. Oyun ülkemizden de rahatlıkla oynanabilecek. Şu an herhangi bir bölge sınırlaması olmadığı görülüyor. Hemen PUBG Mobil serisini nasıl oynayacağımıza bakalım.

PUBG Mobil Neler Sunuyor?

Oyunda ana yapımda olduğu gibi dikkat çeken birçok detay var. Baştan belirtelim ki birebir konsol ve PC kullanıcılarına sunulan oyunun aynısı sunulmuş değil. Oyunun mobil versiyonunda bazı değişiklikler ve özelleştirmeler var.

100 oyuncuya kadar bir hayatta kalma oyunu teması devam ediyor. PUBG Mobil versiyonunda en önemli farklılıklar kontrol sistemlerinde. Mesela rahat kullanım için araçlara otomatik olarak binme, araçların kontrollerinde gaz, fren kontrol butonlarının kullanılması gibi birçok artı var. Bunlara ek olarak genelde ana yapıya sahip bir mobil oyun görüyoruz.

PUBG Mobil iOS Sürümü Yükleme

Gelelim oyunun nasıl yükleneceğine. Bu konuda yapılan açıklamalara göre, doğrudan yükleme yapmanız yeterli. Aşağı da yer vereceğimiz link üzerinden oyunu indirip, direk olarak oynamaya başlayabilirsiniz. Yapımın ücretsiz olduğunu ve bazı sistem gereksinimlerini istediğini de belirtelim. Bunun için bilgilendirmeyi aşağı da yapacağız. Son PUBG Mobil oyununda aldığınız puan ve başarımlarınızı ana oyuna aktaramadığınızı da ekleyelim.

iOS işletim sistemi en az iOS 9 istiyor ve en az iPhone 5s istiyor.
Boyut 892.7 MB
Fiyat ücretsiz
İndirme Linki  

 

Android Kullanıcılarını da Unutmayalım

iOS işletim sistemi en az Android Lolipop 5.1.1 istiyor. Minimum 2 GB RAM bellek.
Boyut 674 MB
Fiyat ücretsiz
İndirme Linki Google Play Linki

 

Önceki Haber: Altın Rengi iPhone X Akıllı Telefonları Geliyor

İLGİLİ HABER:  Apple H1 Çipleri Neler Sunuyor?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?