iPhone Ön/Arka Kamera Değişimi

4
988

iPhone akıllı telefonlarında sıkça karşılaşılan sorular arasında ön/arka kameranın hasar görmesi sonucu arızalanması ya da zamanla kamera çekim kalitesinin düşmesi gelmektedir. Bu yazımız aracılığı ile iPhone kamera değişimi nasıl yapılır, 2018 kamera değişimi fiyat listesi ve dikkat edilmesi gereken konular sizlerle paylaşılacaktır.

iPhone Kamera Sorunları

iPhone kamerasının çekim kalitesi her kamerada olduğu gibi zamanla ilk günkü kalitesinden uzaklaşmaya başlar. Bunun sebebi ise belirli bir sayıda çekim ömrünün olmasından dolayıdır. Örneğin ilk fotoğraf çekimi ile 20.000 fotoğraf çekimi arasında oldukça büyük bir kalite farkı bulunur.

iPhone kamerasının soketi alınan darbeler sonucunda kırılabilir, kamera lensi çatlayabilir. Ya da iç kısma kaçan tozlar kameranın lensinin çizilmesine sebebiyet verebilir. Bu sorunların çözüm yolu ise kamera değişiminin yapılmasıdır.

iPhone Kamera Değişimi

iPhone kamera değişimi alanında uzman ve tecrübeli GSM İletişim teknisyenleri tarafından cihazınıza özel olarak üretilmiş ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Kamera değişimi süresi GSM İletişim’e gelindiği taktirde 30 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  1. Kamera değişiminde orjinal ürün kullanılır.
  2. Kamera fotoğraf/video çekim kalitesi ilk günkü haline geri döner.
  3. Değişim aşamalarında cihazınıza kesinlikle format atılmaz ve bu sayede bilgileriniz silinmez.
  4. Kamera değişimi sonrasında cihazınızın kamerasını dilediğiniz kadar test etme, herhangi bir beğenmeme durumunda ise ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.

iPhone kamera değişimi sonrasında telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir ki, garanti süreci içerisinde kamera ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz bir şekilde çözüme kavuşturulur.

iPhone Arka Kamera Değişimi Fiyat Listesi

iPhone arka kamera değişimi fiyat listesi hemen aşağıda tablolu bir şekilde kullanmakta olduğunuz telefon modeline göre paylaşılmıştır.

MODEL ARKA KAMERA DEĞİŞİMİ
iPhone 7 Plus 150
iPhone 7 150
iPhone 6s Plus 150
iPhone 6s 120
iPhone 6 Plus 120
iPhone 6 100
iPhone 5s 70
iPhone 5 70
iPhone 5c 70
iPhone 4s 70
iPhone 4 70

iPhone Ön Kamera Değişimi Fiyat Listesi

iPhone ön kamera değişimi fiyat listesi hemen aşağıda tablolu bir şekilde kullanmakta olduğunuz telefon modeline göre paylaşılmıştır.

MODEL ÖN KAMERA DEĞİŞİMİ
iPhone 7 Plus 150
iPhone 7 150
iPhone 6s Plus 150
iPhone 6s 120
iPhone 6 Plus 120
iPhone 6 100
iPhone 5s 70
iPhone 5 70
iPhone 5c 70
iPhone 4s 50
iPhone 4 50

 

Konu ile ilgili sorularınıza en geç 24 saat içinde yanıt vermeye çalışacağız. Lütfen soru sormaktan çekinmeyiniz. AppleUzmani.net'i desteklemek için lütfen sosyal medya sayfalarımızı beğeniniz ve konuyu paylaşınız.

4 YORUMLAR

  1. Paylaşımınız için çok teşekkür ederim. iphone 6s kamera değişimi yaptırdık oldukça ilgili ve profesyonel insanlar çok saoğlun emeğinize sağlık

  2. arka kameram catladı aplee garanti kapsamına gırmedıgı ıçın bana 2 bin cıhaz degısımı ıcın para ıstedi sız arka camı degişseniz garanti bozulur mu

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?