iPhone Ön/Arka Kamera Değişimi

0
iPhone Kamera Değişimi
iPhone Kamera Değişimi

iPhone akıllı telefonlarında sıkça karşılaşılan sorular arasında ön/arka kameranın hasar görmesi sonucu arızalanması ya da zamanla kamera çekim kalitesinin düşmesi gelmektedir. Bu yazımız aracılığı ile iPhone kamera değişimi nasıl yapılır, 2018 kamera değişimi fiyat listesi ve dikkat edilmesi gereken konular sizlerle paylaşılacaktır.

iPhone Kamera Sorunları

iPhone kamerasının çekim kalitesi her kamerada olduğu gibi zamanla ilk günkü kalitesinden uzaklaşmaya başlar. Bunun sebebi ise belirli bir sayıda çekim ömrünün olmasından dolayıdır. Örneğin ilk fotoğraf çekimi ile 20.000 fotoğraf çekimi arasında oldukça büyük bir kalite farkı bulunur.

iPhone kamerasının soketi alınan darbeler sonucunda kırılabilir, kamera lensi çatlayabilir. Ya da iç kısma kaçan tozlar kameranın lensinin çizilmesine sebebiyet verebilir. Bu sorunların çözüm yolu ise kamera değişiminin yapılmasıdır.

iPhone Kamera Değişimi

iPhone kamera değişimi alanında uzman ve tecrübeli GSM İletişim teknisyenleri tarafından cihazınıza özel olarak üretilmiş ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Kamera değişimi süresi GSM İletişim’e gelindiği taktirde 30 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  1. Kamera değişiminde orjinal ürün kullanılır.
  2. Kamera fotoğraf/video çekim kalitesi ilk günkü haline geri döner.
  3. Değişim aşamalarında cihazınıza kesinlikle format atılmaz ve bu sayede bilgileriniz silinmez.
  4. Kamera değişimi sonrasında cihazınızın kamerasını dilediğiniz kadar test etme, herhangi bir beğenmeme durumunda ise ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.

iPhone kamera değişimi sonrasında telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir ki, garanti süreci içerisinde kamera ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz bir şekilde çözüme kavuşturulur.

iPhone Arka Kamera Değişimi Fiyat Listesi

iPhone arka kamera değişimi fiyat listesi hemen aşağıda tablolu bir şekilde kullanmakta olduğunuz telefon modeline göre paylaşılmıştır.

MODEL ARKA KAMERA DEĞİŞİMİ
iPhone 7 Plus 150
iPhone 7 150
iPhone 6s Plus 150
iPhone 6s 120
iPhone 6 Plus 120
iPhone 6 100
iPhone 5s 70
iPhone 5 70
iPhone 5c 70
iPhone 4s 70
iPhone 4 70

iPhone Ön Kamera Değişimi Fiyat Listesi

iPhone ön kamera değişimi fiyat listesi hemen aşağıda tablolu bir şekilde kullanmakta olduğunuz telefon modeline göre paylaşılmıştır.

MODEL ÖN KAMERA DEĞİŞİMİ
iPhone 7 Plus 150
iPhone 7 150
iPhone 6s Plus 150
iPhone 6s 120
iPhone 6 Plus 120
iPhone 6 100
iPhone 5s 70
iPhone 5 70
iPhone 5c 70
iPhone 4s 50
iPhone 4 50

GSM İletişim Adres Bilgileri

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

GSM İletişim, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderim Bilgileri

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da GSM İletişim’e iş yoğunluğunuzdan dolayı gidemeyecek durumda iseniz iki taraflı ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ile yapılan kurumsal kargo anlaşması sayesinde cihazınız sadece 1 (bir) iş günü içerisinde GSM İletişim’e teslim edilmekte. Aynı gün içerisinde ekran değişimi ya da cep telefonu tamiri yapılarak sizlere geri gönderim yapılmaktadır. Toplamda 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmektedir.

Kargo gönderimi yapabilmek için herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine gitmeniz ya da Yurtiçi Kargo şubesini arayarak 298026731 kargo gönderim numaranızı vermeniz yeterlidir. Telefonunuz özel olarak paketlenerek ve sizlerden herhangi bir ücret alınmayarak GSM İletişim’e gönderilecektir. Kargo gönderiminde kapıda nakit ya da Havale/EFT olarak ödeme yapılabilmektedir.

iPhone kamera değişimi hakkında aklınıza takılan soruları yorum alanından yazarak ya da GSM İletişim’i arayarak sorabilirsiniz.

BU KONUDA SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

Please enter your comment!
Please enter your name here