İPhone Marka Telefon İçin Uyumlu Harici Bellek Piyasaya Çıktı !!!

SanDisk tarafından üretilen ve Apple marka telefonlar için üretimine başlanmış ve harici bellek olarak kullanılmak için karşımıza çıkan Sandisk iXpand tüm kullanıcılar tarafından merakla incelendi. SanDisk en başta 2014 yılında SanDisk iXpand ile karşımıza çıktı.

2016 yılında ise tamamen yenilikçi bir tutum sergileyerek karşımıza çıktı. Yeni tasarımın haricinde USB 3.0 hızını da bünyesine eklemiş durumda. Tabi bu durum en çokta Apple’ ın ürünü olan İPhone ve İPad kullanıcılarını sevindirecek. Bu model 16 GB, 32 GB, 64 GB ve 128 GB olmak üzere 4 depolama seçeneği ile karşımıza çıkıyor. Bu modelin 32 GB depolama hafızası olan modelinin satış fiyatı ise 200 Türk Lirası civarında. Bu fiyat 32 GB depolama hafızası bulunan bir USB için çok fazla gibi anlaşılsa da Apple kullanıcıları tarafından çok kullanışlı bulundu.

Ayrıca bu USB belleğin henüz hiçbir rakibi de yok. SanDisk iXpand Flash Drive metal kasa tasarımı ile piyasaya sunulurken ağırlığı ise 5 gram. USB 3.0 ve Lightning olarak farklı iki adet çıkış birimine sahip olan USB’ nin en önemli ve vazgeçilmez özelliği ise İPhone ve İPad’ lerle kusursuz olarak bağlantı kurabilmesi. İOS işletim sistemi için yazılan SanDisk uygulaması aracılığı ile İOS işletim sistemi bulunan telefonlarda rahatça kullanılabilecek.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?