iPhone Mail İmza Ekleme ve Değiştirme

0
3636

iPhone mail imzasını değiştirmek ve e-postalarınızın sonundaki “iOS için Outlook Al” mesajının görünmesini istemiyorsanız doğru yerdesiniz. Mail hesabınıza kendi imzanızı eklemek, varsayılan metni istediğiniz gibi değiştirmenizi sağlar. Örneğin, e-postanızı iş için kullanıyorsanız imzanıza alternatif iletişim bilgilerinizi ekleyebilirsiniz.

Gerekçeniz ne olursa olsun, iPhone’da Outlook mail imzasını değiştirmek çok kolaydır ve e-posta hesaplarınızın her bir için farklı bir imza bile oluşturabilirsiniz.

Not: Outlook uygulaması, Gmail ve Yahoo hesapları gibi Microsoft dışı mail hesaplarını da destekler. Dolayısıyla, aşağıdaki adımlar bu servislere ait e-posta hesapları için de geçerlidir. Başka bir deyişle, hesap Outlook uygulamasında listelendiği sürece Gmail imzasını, Yahoo imzasını vb. değiştirmek için aynı adımları kullanabilirsiniz.

iPhone Outlook Mail İmza Ekleme ve Değiştirme20

  1. Uygulama açıkken sol üst köşedeki üç çizgili menüye dokunun.
  2. Outlook’un ayarlarını açmak için bu menünün sol alt köşesindeki dişli / ayarlar simgesini kullanın.
  3. “Mail” bölümüne ulaşana kadar aşağı kaydırın.
  4. İmza’ya dokunun.
  5. Varsayılan imzayı silip kendi imzasını yazın. Farklı hesaplar için farklı imza eklemek için, Hesap Başına İmza seçeneğini ektinleştirdiğinizden emin olun.
  6. İşiniz bittiğinde, ayarlara dönmek için sol üstteki geri okunu kullanın.
  7. Değiştiğinden emin olmak için İmza bölümünü kontrol edin. (Hesap başına imzayı etkinleştirdiyseniz, bu ekranda imzayı göremezsiniz.)
  8. Mailinize geri dönmek için en üstteki çıkış butonunu kullanabilirsiniz.

İmzayı Geçici Olarak Düzenleme

Outlook uygulamasındaki e-posta imzanızın değiştirilmesinin bir başka yolu da, mesajınızı göndermeden önce imzayı silip, istediğiniz başka bir imza yazmaktır.

Bunu yapmak için, yeni e-posta oluştururken imzanın olduğu yere ulaşıncaya kadar sayfayı aşağı kaydırın. Burada imzanızı değiştirebilir veya imza kullanmak istemiyorsanız silebilirsiniz.

İLGİLİ HABER:  Anneler Günü için Apple'ın Yardımıyla Video Hazırlayın

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?