iPhone Kullanıcıları Güneş Tutulmasını Canlı İzleyecek

0
54
Total Solar Eclipse

21 Ağustos tarihinde, çok uzun aralıklarla gerçekleşen güneş tutulmalarından biri daha yaşanacak. Çok sık karşılaşmadığımız gökyüzü olaylarından birine tanıklık edilecek olması, teknoloji dünyasında da gündem olmuş gibi gözüküyor. Öncelikle Google söz konusu güneş tutulması için önemli bir haber vermişti. Google tarafından güneş tutulmasını gösteren bir geri sayım başlatılmış ve teknoloji devi bu geri sayımın tamamlanmasıyla beraber, Android O işletim sisteminin açıklamasını yapacağını duyurdu. Oreo serisinin final sürümünün açıklanması, Google’ın bu alanda Android kullanıcılarına vereceği sürpriz olarak değerlendirilmişti. Bunun dışında iOS işletim sistemi kullanıcılarına ise bambaşka bir iyi haber geldi.

Total Solar Eclipse İle Güneş Tutulmasını Canlı İzleyin

iOS kullanıcıları güneş tutulması canlı yayın güncellemesi alan Total Solar Eclipse uygulaması sayesinde, tüm dünya genelinde Amerika’da gözlenebilecek olan güneş tutulmasını canlı yayın üzerinden izleyebilecek. Sadece dünyanın belli bölgelerinden görüntülenecek bir tutulma olsa da Total Solar Eclipse uygulaması sayesinde iPhone kullanıcıları istedikleri yerden tutulmayı canlı izleyebilecek.

Total Solar Eclipse

Canlı yayın uygulama üzerinden aynı gün akşam saatlerinde başlayacak. Epey bir veri kullanacağı ortaya çıkmış olsa da canlı yayının mobil veri üzerinden de izlenebileceğini belirtelim. Total Solar Eclipse uygulamasının şu an yayında olduğunu da ekleyelim. Total Solar Eclipse uygulamasını indirmek isterseniz aşağı da yer alan bağlantıya girebilirsiniz. Bu bağlantı üzerinden güneş tutulması uygulamasına ulaşabilirsiniz.

Total Solar Eclipse İndirme Linki   

İlginizi Çekebilir: Tekken iOS İşletim Sistemine Geliyor

 

İLGİLİ HABER:  Apple, iOS ve OS X için Kendi Uygulamalarını Güncelledi

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?