iPhone kasa değişimi fiyat listesi 2018

0
138
GSM İletişim
GSM İletişim

iPhone cihazlarının kasası alınan darbeler, üzerine istemsizce uygulanan baskı, yere düşme ve benzeri sebeplerden dolayı zarar görebilmekte, eğrilebilmekte veya çizilebilmektedir. Zamanla da kullanımdan ötürü ilk günkü görünümünden uzaklaşmak soluk bir renkle sahip olabilmektedir. Yaşanılan bu sorunların tek çözüm yolu ise kasa değişiminin yapılmasıdır.

Bu makalemizde iPhone kasa değişimi nasıl yapılır, nelere dikkat edilir ve iPhone kasa değişimi fiyatlandırması sizlerle paylaşılacaktır.

Güncelleme: Apple yetkili servislerinde kasa değişimi işlemi


 

iPhone Kasa Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone kasa değişimi dalında uzman ve tecrübeli GSM İletişim APPLE teknisyenleri tarafından özel ekipmanlar kullanılarak gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda yapılmaktadır. Kasa değişimi süresi ortalama 45 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetlerinden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  1. Kasa değişimi yapıldıktan sonra kesinlikle bilgileriniz silinmez.
  2. Kasa kalitesi ve görünümü ilk günkü haline geri dönmektedir.
  3. Sökülen kasa sizlere teslim edilir.
  4. Değişim öncesi kullanılacak ürünü değişim sonrasında da cihazınızı dilediğiniz kadar incelemenize izin verilir. Herhangi bir tereddütte ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.

iPhone kasa değişiminin ardından cihazınız 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir. Garanti kartı olması sebebi ile bu süreç içerisinde kasa ile ilgili kullanıcı hatası dışında yaşanılan sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

iPhone Parça Değişimi

Teknik servisimizde iPhone parça değişimi nasıl yapılıyor detaylı bir şekilde inceleyebilmenizi sağlamak amacıyla teknisyenlerimiz tarafından çekilen videolar, video ekibimiz tarafından GSM İletişim Youtube kanalına yüklenmektedir. Örnek olarak hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile iPhone 8 Plus ekran değişimi nasıl yapılır detaylı bir şekilde izleyebilirsiniz.

iPhone Kasa Değişimi Fiyat Listesi (2018 Ocak ayı fiyatları)

iPhone kasa değişimi 2018 fiyat listesi hemen aşağıda kullanmakta olduğunuz telefon modeline göre tablolu bir şekilde paylaşılmıştır.

İLGİLİ HABER:  iPhone 7 Ekran değişimi fiyatı 2018
Yapılan Değişim Değişim Fiyatı
iPhone 7 Plus Kasa Değişimi 450
iPhone 7 Kasa Değişimi 350
iPhone 6s Plus Kasa Değişimi 300
iPhone 6s Kasa Değişimi 250
iPhone 6 Plus Kasa Değişimi 280
iPhone 6 Kasa Değişimi 200
iPhone 5s Kasa Değişimi 130
iPhone 5 Kasa Değişimi 130
iPhone 5c Kasa Değişimi 130
iPhone 4s Kasa Değişimi 80
iPhone 4 Kasa Değişimi 80

 

 

iPhone kasa ve diğer parça değişimleri hakkında aklınıza takılan tüm soruları teknik servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilir ve alanında profesyonel APPLE teknisyenlerimiz tarafından bu soruların cevaplandırılmasını sağlayabilirsiniz.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?