iPhone ile Kalp Ritminizi, Vücut Isınızı Ölçün ve EKG Çekin

0
778

Apple’ın sağlık uygulamaları ile ne kadar uyumlu çalıştığını anlatmaya gerek duymuyorum. Şimdi ise, Kito+ sayesinde iPhone 6,iPhone 6S,iPhone 6 Plus ve iPhone 6S Plus modellerinde kalp ritminiz, vücut ısınızı ölçebilecek, kandaki oksijen seviyenizi öğrenebilecek ve EKG çekebileceksiniz. iPhone’a bir kılıf ile bağlanan Kito+ ile sağlığınızı sürekli kontrol altında tutabileceksiniz.

Kendi internet siteleri üzerinden 145 Dolar‘a satın alabileceğiniz Kito+ sadece 20 gram ağırlığında ve ince bir kılıf sayesinde iPhone’un arkasında yerini alıyor. Parmaklarınızı Kito+’ın üzerinde bulunan sensörlere yerleştirerek ölçüm yapmaya hemen başlayabilirsiniz.

Genç, yaşlı fark etmeksinizin sağlığına önem veren herkesin kullanmasını tavsiye edebileceğimiz Kito+ ile farkında olmadığınız rahatsızlıklarınızı da öğrenebilirsiniz. Daha önce Apple Watch‘u sayesinde ölümden dönen birkaç gencin haberini yapmıştık ve sizlerle paylaşmıştık. Her ne kadar gündelik hayatımızda sağlığımız sürekli aklımıza gelmese de, bu tarz uygulamalar sayesinde daha sağlıklı bir hayat sürmeye başlayabiliriz.

Kito+’ın kutusundan bir adet iPhone kılıfı, Kito+, şarj kablosu ve şarj adaptörü ile beraber çıkıyor. Kullanıma başlamak için yapmanız gereken ise, iPhone’a Kito+’ın uygulamasını yüklemeniz ve iPhone kılıfını takmanız yeterli oluyor.

Kito+’ı satın almak için kendi sitesine buraya tıklayarak gidebilirsiniz.

İLGİLİ HABER:  Apple A12 Üretimi Başladı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?