iPhone İle Çekilen Unsane Filminin Fragmanı Yayınlandı

0
112
iPhone 7 Plus Unsane

iPhone kameralarının yavaş yavaş projelerde kullanılmaya başlaması, Apple’ın bu alanda ne kadar başarılı olduğunu gösteriyor. Kısa film denemeleri, sadece iPhone kullanılarak çekilen reklam filmleri derken, şimdi ise iPhone ile ilk uzun metrajlı film çekildi. Üstelik bu kez filmin yönetmeninin Steven Soderbergh olması, yapımı bir hayli öne taşımakta. Yaklaşık olarak 1 hafta kadar öne ilk kez duyurulan ve adının Unsane olduğu açıklanan filmin, tamamen iPhone 7 Plus akıllı telefonları ile çekildiği belirtilmiş ve yapım bu yönü ile ilgi odağı olmuştu. Aradan geçen bir hafta sonra filmin fragmanının yayınlanmasının ardından nasıl bir yapımla karşılaşacağımızı da gördük.

iPhone 7 Plus İle Unsane

Başrol oyunculuğunu Claire Foy’un yaptığı Unsane filminin fragmanı, iPhone 7 Plus ile ne kadar başarılı bir iş ortaya çıkarıldığını gösteriyor. Profesyonel kameralarda yer alan çekim kalitesine çok yakın bir çekim kalitesine sahip olduğu görülen yapımın, konusu hakkında da bazı bilgiler var.

Açıklanan bilgilere göre film, akıl hastanesinde tedavi gören bir kadının korkularını konu ediniyor. Tabii ki söz konusu gerilim ve korku türü olunca, kadının korkularının yanı sıra birbirinden gizemli olaylarla da karşı karşıya kalıyoruz.

23 Mart itibariyle vizyonda olacağı belirtilen filmin, tamamen iPhone 7 Plus ile çekildiğini belirttik ancak arada yardımcı bir kamera olup olmadığı konusu tam olarak kesin değil. Yönetmenden gelen bilgiler ve uzmanlardan gelen ilk bilgilere göre iPhone 7 Plus ana kamera olarak görev yapmış. Ne kadar başarılı olacak? iPhone ile çekilen sinema filmlerinin devamı gelir mi? Bunlar merak konusu.

Önceki Haber: Apple ile MediaTek Anlaştı

İLGİLİ HABER:  iPhone 7 Plus Kameraları İçin Yeni Reklam Filmleri

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?