Apple’ın en başarılı serilerinden biri olarak gösterilen iPhone serisi, artık akıllı telefon pazarının aranan ürünlerinden biri haline geldi. Hatta öyle ki iPhone serisinin akıllı telefonlar arasında ilk üç sırada yer aldığını da söylemek gerekiyor. Son olarak geçtiğimiz günlerde tanıtılan yeni seri iPhone 7 ile beraber gündeme gelen serinin birçok yeni özellikle beraber kullanıcılara sunulması Apple’ın bir kez daha gündem olmasına neden olmuştu.

Artık bu şekilde başlı başına bir marka haline gelmeye başlayan iPhone serisinin özellikleri kadar aksesuarlarının da ön plana çıkmaya başladığını da belirtelim. Yeni serilerle beraber telefonun özellikleri kadar telefonun ne gibi aksesuarlara sahip olacağı da büyük oranda merak konusu oluyor. Bu noktada iPhone serisi için son olarak selfie çubuklu kılıf aksesuarının gündeme geldiğin görmüştük.

iPhone-kılıf

Çin’de yapılan projeyle beraber artık ekstra herhangi bir selfie çubuğuna gerek kalmadan doğrudan telefonun kılıfında yer alan özellikleri kullanmanız yeterli oluyor. Kılıfın katlanabilir olması ve çok kolay bir şekilde açılarak selfie çubuğu haline gelmesi iPhone kullanıcılarından da büyük oranda beğeni toplamış olacak ki proje çok kısa bir süre içerisinde binlerce dolar destek aldı.

İlk olarak Kicstarter projesi olarak tanıtılan selfie çubuklu kılıf projesinin bu kadar çok beğenilmesi ve büyük oranda da destek almasıyla beraber proje çok kısa bir süre içerisinde hayata geçti. Sadece birkaç hafta içerisinde üretime başlayan kılıflar ise şimdilerde satışa geçti. Henüz sadece yurt dışından alınabilen kılıflar ilerleyen dönemlerde yaygınlaşır mı bilinmez ama sadece iPhone aksesuarı bile olması bu tür ürünlerin anında ön plana çıkmasını da sağlıyor. Nitekim daha önceki bu şekilde birçok iPhone aksesuarının destek aldığını ve proje olarak çok kısa süre içerisinde hayata geçirildiğini de biliyoruz. Hatta bu şekilde iPhone serisinin bil önüne geçen birçok iPhone aksesuarı da yok değil.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?