Geçtiğimiz hafta sonu, haftalık olarak seçtiğimiz en iyi Duvar Kağıtları için paylaşımlar yapmıştık. Şimdi ise özel bir duvar kağıdı serisi paylaşacağız. İlk olarak günün duvar kağıtları içerisinde yeni 9.7 inçlik iPad modelinin kullandığı duvar kağıtlarını paylaşacağız.

Bu şekilde iPad için kullanılan duvar kağıtlarını, iPhone akıllı telefonlarında kullanabileceksiniz. Bunun dışında ikinci bölümde ise kısa süre sonra düzenlenmesi beklenen ve Apple’ın en önemli etkinliklerinden biri olan WWDC 2018 etkinliği için hazırlanmış duvar kağıtlarını paylaşacağız. Sözü daha fazla uzatmadan Duvar Kağıtları kısmına geçelim.

Yeni iPad Duvar Kağıtları

Öncelikle yeni iPad modeli için Duvar Kağıtlarını paylaşalım. Hemen belirtelim iki farklı galeriye yer vereceğiz. iPhone X için ve diğer iPhone modelleri için uyumluluk açısından farklı farklı galeriler oluşturacağız.

iPhone X Akıllı Telefonları için

WWDC 2018 Duvar Kağıtları

Yine bu seride de iPhone X ile diğer iPhone modelleri için ayrı galeriler oluşturduğumuzu ekleyelim.

iPhone X Modelleri İçin

Görselleri Nasıl Yükleyeceğim?

Mobil için

  • Resme tıklamanız ve ardından resmi tam boyut olarak görüntülemeniz gerekiyor.
  • Galeride seçtiğiniz resme tıkladığınız zaman resmin tam boyutu açılacaktır. Sonrasında resim üzerine bir süre basılı tutup, “resmi indir” seçeneğine basmanız yeterli.

Masaüstü için

  • Bilgisayarınızdan da yine galeride beğendiğiniz duvar kağıdına tıklamalı, daha sonra resmin tam boyutunu görmek için sağ tıklayıp “resme bak” demeniz gerekiyor.
  • Resim tam boyut olarak açıldığında “resmi farklı kaydet” demeniz yeterli olacaktır.

İndirdiğiniz duvar kağıtlarını telefonunuzun ayarlar kısmından, ana ekrana uygulayabilirsiniz.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?