Bugün sizlerle normalde ücretli olan ama sınırlı süre ile ücretsiz olarak sunulan 8 harika uygulamayı paylaşmak istiyoruz. Normalde iPhone ve iPad için üretli olan ve geliştiriciler tarafından kısa süreli ücretsiz bir şekilde indirilebilir olan uygulamaları sizin için derledik. Belirtmek isteriz ki uygulamalar geliştiricilerin kararına göre yeniden ücretli olarak listelenebilir. Bu yüzden acele etmenizde fayda var.

1) Dictationary

dictationary-uygulaması

Normalde 1,99 $ olan bu sesli sözlük uygulaması iPhone için harika bir beceriye sahip ve Apple Watch ile uyumlu. İngilizce dil desteğine sahip uygulama, binlerce sözcüğü veritabanında barındırıyor ve anlam karmaşasına son veriyor.

Dictationary Uygulamasını Hemen Şimdi İndir

2) HOOK

hook-uygulaması

Normalde 0,99 $ olan bu rahatlatıcı ve biraz da beyin yakıcı puzzle uygulaması ile telefonunuza saatlerce kitlenmeniz mümkün.

HOOK Uygulamasını Hemen Şimdi İndir

3) Nubair

nubair-uygulaması

Normalde 1,99 $ olan Nubair uygulaması ile müzik keyfinizi her yerde çıkarabilirsiniz. Nubair uygulaması ile sevdiğiniz müzikleri kolaylıkla Dropbox hesabınıza ekleyebilirsiniz.

Nubair Uygulamasını Hemen Şimdi İndir

4) Chromaticon

chromaticon-uygulaması

Normalde 1,99 $ olan Chromaticon uygulaması ile reflekslerinizi ve algınızı kontrol edebilirsiniz.

Chromaticon Uygulamasını Hemen Şimdi İndir

5) Keyboard Sound

keyboard-sound-uygulaması

Normalde 0,99 $ olan Keyboard Sound uygulaması ile klasik iPhone klavye tıklama sesini değiştirebilirsiniz.

Keyboard Sound Uygulamasını Hemen Şimdi İndir

6) DayCost Free

daycost-free-uygulaması

Normalde 4,99 $ olan DayCost uygulaması ile günlük, haftalık, aylık, yıllık bütçe kontrolünüzü yapabilirsiniz. Bir bakıma muhasebecinizi artık telefonunuza ekleyebilirsiniz anlamına geliyor.

DayCost Uygulamasını Hemen Şimdi İndir

7) Clear Translation

clear-translation-uygulaması

Normalde 2,99 $ olan Clear Translation uygulaması, sesli ve metin çevirmelerini kolay bir şekilde yapar. Türkçe desteği mevcut.

Clear Translation Uygulamasını Hemen Şimdi İndir

8) Tappy Bird

tappy-bird

Normalde, 0,99 $ olan Tappy Bird uygulaması ile iOS bildirim merkezi üzerinden insanlık tarihinin en bağımlılık yaratan oyununu oynayabilirsiniz.

Tappy Bird Uygulamasını Hemen Şimdi İndir

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?