Özellikle iPhone için optimize edilen ve normal şartlarda ücretli olan uygulamaları sizin için sürekli takip ederek ücretsiz olarak listelenmeleri durumunda sizlerle paylaşıyoruz. Bugün yine herkes için işe yarayabilecek, normalde ücretli olan ancak sınırlı süre ile ücretsiz olan 10 müthiş uygulamayı belirledik.

Belirtmek isteriz ki uygulamalar ne kadar süre ile ücretsiz bu bilinmiyor ve tamamıyla geliştiricilerin insiyatifinde olan bir durum bu. Kısacası uygulamaları ücretsiz indirmek için acele edin.

1) Calendate

calendate-uygulaması

Gelişmiş takvim uygulaması. Dilediğiniz simge veya temaları seçerek kişiselleştirme sağlayabiliyorsunuz. Normalde 1,99 $ bu uygulama şuan için ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Calendate Uygulamasını Hemen Şimdi İndir

2) Lens Distortions

lens-distortions-uygulaması

Fotoğraflarınızı özel efektlerle daha da çarpıcı hale getirmek ister misiniz? O halde normalde 1,99 $ olan Lens Distortions uygulaması tam size göre.

Lens Distortions Uygulamasını Hemen Şimdi İndir

3) BrainWave Tuner

brainwave-tuner-uygulaması

Normalde 2,99 $ olan bu uygulama ile beyninizin yaratıcılığını keşfedebilirsiniz.

BrainWave Tuner Uygulamasını Hemen Şimdi İndir

4) Retro Maker

retro-maker-uygulaması

Fotoğraflarınıza eski bir fotoğraf makinesinden çekilmiş hissi vermek istiyorsanız, normalde 2,99 $ olan bu uygulama ile işinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

Retro Maker Uygulamasını Hemen Şimdi İndir

5) Lumen Trails Daily Planner

lumen-trails-daily-planner-uygulaması

Planlamalarınızı bu uygulama ile en iyi şekilde yapabilirsiniz. Normalde 19,99 $ olan Lumen Trails Daily Planner uygulamasını şuan için ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Lumen Trails Daily Planner Uygulamasını İndir

6) FullBrowse

fullbrowse-uygulaması

Safari’den sonra yapılmış en harika web tarayıcısı. Normalde 0,99 $ olan bu uygulama şuan için ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

FullBrowse Uygulamasını Hemen Şimdi İndir

7) Multiple Stopwatches

multiple-stopwatches-uygulaması

Vakit nakittir. Vaktinin kıymetini bilenler için en iyi uygulamalardan birisi. Normalde 3,99 $ bu uygulamayı şuan için ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Multiple Stopwatches Uygulamasını Hemen Şimdi İndir

8) Amazing 3D Wallpapers

amazing-3d-wallpapers-uygulaması

iPhone’unuz için şaşırtıcı duvar kağıtları arıyorsanız normalde 0,99 $ olan Amazing 3D Wallpapers uygulaması işinizi fazlası ile görecektir.

Amazing 3D Wallpapers Uygulamasını Hemen Şimdi İndir

9) KnockClock Alarm

knockclock-alarm-uygulaması

Yenilikçi çalar saat uygulaması ile tanışın. Normalde 1,99 $ olan bu uygulamayı şuan için ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

KnockClock Alarm Uygulamasını Hemen Şimdi İndir

10) Private Calculator

private-calculator-uygulaması

Bir hesap makinesinin arkasına, belgelerinizi, fotoğraflarınızı, videolarınızı saklayabileceğinizi söylesek çok mu saçma olurdu? Gizliliğiniz sizin için önemliyse saçma olmazdı elbet. Normalde 1,99 $ olan Private Calculator uygulaması ile gizliliğinizi bir adım yükseltebilirsiniz.

Private Calculator Uygulamasını Hemen Şimdi İndir

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?