Apple Uzmanı olarak ara ara iPhone ve iPad için hazırlanmış ve normalde ücretli olan uygulamaların ücretsiz olarak listelenmelerini takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz. Bugün yine sizlerle iPhone ve değişen iPad uyumları ile sınırlı bir süre için ücretsiz olan 10 harika uygulamayı paylaşmak istiyoruz.

1) Cycloramic for iPhone 6

cycloramic-for-iphone-6

Onunla eller serbest modunda harika fotoğraflar, videolar çekebilir ve düzenleyebilirsiniz. Normalde 1,99 $ olan bu uygulama şuan için ücretsiz olarak indirilebiliyor. Kaçırmayın.

Cycloramic for iPhone 6’yı Hemen İndirin

2) Colorful Pro

colorful-pro

Kameranız için renkli, canlı bir filtreleme özelliği sunan bu uygulama ile rengarenk dünyayı keşfedin. Normalde 2,99 $ olan bu uygulama şuan için ücretsiz olarak indirilebiliyor. Kaçırmayın.

Colorful Pro’yu Hemen Şimdi İndirin

3) Lingvo Dictionary

lingvo-dictionary

Bu uygulama ile kelimlerin ne dediğini ve ne anlama geldiklerini öğrenebilirsiniz. 50 dilden fazla çeviri desteği sağlıyor ve kısmi Türkçe dil desteğide bulunuyor. Normalde 5,99 $ olan bu uygulama şuan için ücretsiz olarak indirilebiliyor. Kaçırmayın.

Lingvo Dictionary’yi Hemen Şimdi İndirin

4) Flick Kick Field Goal

flick-kick-field-goal

Benzersiz bir oyun deneyimi. Normalde 1,99 $ olan bu uygulama şuan için ücretsiz olarak indirilebiliyor. Kaçırmayın.

Flick Kick Field Goal’i Hemen Şimdi İndir

5) Carmen

carmen

iTunes müzik şaşırtıcı öğelerle can buluyor. Eğer ki Apple Watch almayı da düşünüyorsanız normalde 2,99 $ olan bu uygulamayı Apple Watch desteği ile birlikte ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Kaçırmayın.

Carmen’i Hemen Şimdi İndir

6) iCalendar

icalendar

iCalendar iPhone, iPad ve iPod Touch için verimlilik odaklı bir takvimdir. Normalde 2,99 $ olan bu uygulamayı şuan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

iCalendar’ı Hemen Şimdi İndir

7) Web of Deceit: Deadly Sands HD

web-of-deceit-deadly-sands-hd

Normalde 6,99 $ olan bu sürükleyici oyunu şuan için ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Kaçırmayın.

Web of Deceit: Deadly Sands HD’yi Hemen Şimdi İndirin

8) Guitar Elite Pro

guitar-elite-pro

iPhone’unuzdan veya iPad’inizden gerçek bir gitar çalma deneyimini yakalayın. Normalde 2,99 $ olan bu uygulama şuan için ücretsiz olarak indirilebiliyor. Kaçırmayın.

Guitar Elite Pro’yu Hemen Şimdi İndirin

9) Fotocam Weather Pro

fotocam-weather-pro

Fotoğraflarınıza yağmur, kar, sis, yıldızlar, gökkuşağı gibi efektler eklemek ister misiniz? Normalde 1,99 $ olan bu uygulamayı şuan için ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Fotocam Weather Pro’yu Hemen Şimdi İndir

10) WikiWatch

wikiwatch

WikiWatch güçlü GPS ve Vikipedia kombinasyonu ile çevrenizdeki her türlü merak edebileceğiniz bilgiyi bileğinize getiriyor. Normalde 0,99 $ olan bu uygulama şuan için ücretsiz olarak indirilebilir.

WikiWatch’u Hemen Şimdi İndirin

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?