iPhone için Sanal Para Artılı Opera Touch Yayınlandı

0
116
Opera Touch

Sanal paralarda yeniden yükseliş söz konusu. Facebook’un tanıtımını yaptığı Libra’nın hemen ardından, yeniden sanal paralara ilgi gösterilmeye başlandı. Bu alanda sürekli olarak yeni yatırımların yapıldığını da söylemek yanlış olmayacaktır. Son olarak Opera tarayıcı sanal paralar için özel bir tarayıcı sürümü yayınladı.

iOS kullanıcıları için yayınlanan Opera Touch ile kullanıcılara sanal para cüzdanı sunulmuş oldu. iOS kullanıcılarının Opera Touch üzerinden eklentilerle elde edebilecekleri sistemlere sahip olmuş oldular. Bunun için ekstra bir eklentiye ya da kuruluma gerek kalmadı.

Opera Touch Ethereum Blok Zincir Desteği

iOS için yayınlanan yeni Opera Touch ile beraber, tarayıcının Ethereum blok zincirindeki Web 3.0 uygulamalarıyla etkileşimli olarak çalışmasına izin verilmiş oldu. Kısacası sanal para birimlerinden yararlanılabilecek bir sanal cüzdan kontrolünün de sunulmuş olduğunu gördük.

Opera Touch

 

Opera Touch iOS sürümü için Opera’nın kripto para departman başkanı Charles Hamel tarafından yapılan açıklama ise şöyle; “Tüm modern tarayıcıların entegre bir kripto para cüzdanına sahip olması gerektiğini düşünüyoruz. Kripto parayla ilgilenen kullanıcıların yoğun talebi üzerine aynı deneyimi iOS platformuna da taşıyoruz.”

Şu sıralar yeni tarayıcı sürümünün yayınlandığını da ekleyelim. App Store üzerinden yeni tarayıcıya ulaşmanız ve tarayıcıyı indirmeniz mümkün. Bunun için ekstra bir uygulama yüklemeye ve dediğimiz gibi tarayıcıya ekstra bir eklenti yüklemenize gerek yok.

İlginizi Çekebilir: watchOS 6 Antrenman Verileri Sistemini Değiştiriyor

İLGİLİ HABER:  App Store'da bulunan en iyi VR oyunları ve uygulamaları

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?