iPhone akıllı telefonlarında yükseltilebilir hafıza sunulmuyor. Telefonunu hafızası dışında, ek bir depolama alanı kullanmak için çevrimiçi servislerden yararlanmanız gerekiyor. Bulut depolama hizmetlerini kullanabiliyorsunuz. Fakat zaman zaman bulut depolama hizmetlerinin de yüksek ücretlerle sunulduğunu görüyoruz. Bu noktada ek depolama alanı için en iyi seçenek USB bellekler oluyor. Telefona uyumlu bellekler, istediğiniz an yedekleme yapmanıza yeni verileriniz için alan açmanıza izin veriyor. Peki, iPhone için en iyi USB bellekler hangileri? Fiyatlar Nasıl?

iPhone için En iyi USB Bellek Modelleri

Listemizde yer vereceğimiz modellere geçmeden önce, yer vereceğimiz iPhone için en iyi USB bellek modellerinin 128 GB hafızaya sahip olduğunu belirtelim. Tabii ki bu değerin dışında bir alana sahip olan bellekleri de kullanmanız mümkün. Seçim burada size kalmış durumda. Hemen önerdiğimiz modellere bakalım.

EATOP iPhone Bellek

EATOP modeli, hem şık bir tasarıma sahip hem de uygun fiyatlı modellerden bir tanesi. Siyah, altın, gül altın ve gümüş renk seçenekleri olan model, Lightning bağlantısına takılmak adına çok kolay bir anahtara sahip.

iPhone için en iyi USB bellek

Bellek üzerinde yer alan soketi öne doğru iterek Lightning ucunu, geriye doğru çekerek de standart USB ucunu çıkarabiliyorsunuz.

Fiyat: 22 dolar

 HooToo iPhone iPad Bellek

Dosyalarınızı yüksek hızlı bir şekilde aktarmak isterseniz, bu alanda kullanışlı olan modellerden birisi de HooToo bellek modeli. Tam gövde USB bellek şeklinde olan ürün, metal bir dış çerçeveye sahip ve bu nedenle dış etkilere karşı da koruma sunuyor.

iPhone için en iyi USB bellek

Belleğin arka kısmında bir kapak alanı var ve bu kapak alanını açtığınız zaman iPhone soketi karşınıza çıkıyor. Hem kapak kısmında hem de dış gövde kısmında alüminyum alaşımlı tasarıma yer veriliyor. Bu da cihazın dış etkilere karşı da biraz daha sağlam olmasını sağlamakta. Fakat bu serinin maksimum olarak 64 GB depolama alanına yer verdiğini de ekleyelim.

Fiyat: 36 dolar

SanDisk iXpand Bellek

iPhone için en iyi USB bellek modelleri arasında yer alan iXpand, hem iPhone hem Mac hem de PC uyumlu olarak çalışıyor. Filmler ve müzikleri direk olarak bellek üzerinden oynatmanız da mümkün. Bu dosyaları indirmeden bellek üzerinden çalışarak da oynatabiliyorsunuz.

iPhone için en iyi USB bellek

Zippo çakmalara benzer bir tasarımla gelen serinin, tam orta kısmında içe doğru katlanan bir iPhone soketi var. Bu soketi dışa doğru açarak iPhone akıllı telefonlarında kullanabilirsiniz. Standart USB soketi için ise şık bir kapak bölümünün sunulduğunu ekleyelim.

Fiyat: 50 dolar

GUORUI iPhone Bellek

iPhone USB bellek modeller içerisinde en kullanışlı tasarıma sahip olan serilerden birisi de GUORUI modelidir. Bu modelde bir kaydırma alanı yer alıyor. Bu alanı öne doğru ittiğiniz zaman iPhone soketi açılıyor.

İLGİLİ HABER:  iPhone'da veya iPad'de ekran görüntüsünü video olarak kaydetme

iPhone için en iyi USB bellek

Bu alanı tam anlamıyla geriye doğru çektiğiniz zaman ise USB başının açıldığını görüyorsunuz. 128 GB depolama alanı sunan serinin 60 günlük iade gibi iddialı bir artısı da olduğunu eklemiş olalım.

Fiyatı: 26 dolar

iDiskk MFI Sertifikalı Bellek

Dayanıklı bir kasa kullanmasıyla rakiplerinden ayrılan seri, alüminyumun gücünü kullanıyor. Serinin alüminyum dış kaplaması, düşmelere ya da dışarıdan gelebilecek olan herhangi bir etkiye karşı korunmasını sağlıyor.

iPhone için en iyi USB bellek

Yine önemli artılarından birisi de USB uygulaması sunması olan yeni serinin standart olarak iPhone soketi sunduğunu görüyoruz. Belleğin kontrol kapağını ters çevirdiğiniz zaman ise USB baş karşınıza çıkıyor. Kopyalama ve verilerin nasıl saklanacağı gibi bilgileri USB uygulaması üzerinden alabiliyorsunuz.

Fiyat: 40 dolar

CFTech iPhone Bellek

Gül altın rengi, siyah ve gümüş renk seçenekleri olan CFTech bellek yine işlevsel olan serilerden bir tanesi. Tam orta kısmında hareketli bir kapak kullanan bellek, istediğiniz zaman standart USB ucunu istediğiniz zaman ise iPhone soket kısmını açmanıza olanak veriyor.

iPhone için en iyi USB bellek

Yine 128 GB depolama alanı sunan modellerden biri olan CFTech, video ve fotoğraf verilerinizi saklamanız için ücretsiz bir uygulamayla beraber gelmekte. Bu yönüyle de serinin oldukça kullanışlı olduğunu söylemek gerekiyor.

Fiyat: 24 dolar

RAVPower iPhone Bellek

Standart alüminyum çerçeveli bir USB üzerine eklenmiş kablo şeklinde tasarımı bulunan RAVPower, hem çantanıza takabileceğiniz hem de anahtarlığınıza takabileceğiniz bir yapıya sahip.

iPhone için en iyi USB bellek

Kolay kullanımı ile dikkat çekecek olan bellek, telefonunuzu şarj ederken de kullanılabiliyor. Hem 128 GB hem de 64 GB seçenekleri bulunan serinin, dış etkilere karşı da ekstra bir koruma sunduğunu ekleyelim.

Fiyat: 45 dolar

Kimiandy iPhone Bellek

iPhone için en iyi USB bellek listemizde belki de en dikkat çeken ürün Kimiandy bellek olacak. Öyle ki bu ürünün çok amaçlı olduğunu görüyoruz. Elinize mini birçok amaçlı depolama birimi geçmiş oluyor. Bellek iPhone, iPad, MAC ve hatta Android cihazlarda kullanılabiliyor.

iPhone için en iyi USB bellek

Tam orta kısımda bir hareket soketi yer alıyor. Bu soketi yukarı aşağı doğru açarak farklı başlıkların açılmasını sağlayabiliyorsunuz. Kullanım amacına göre özelleştirmeler yapmak mümkün. Üstelik bu serinin diğer modellere göre fiyatı da daha uygun.

Fiyatı: 29 dolar

iPhone için en iyi USB bellek modellerini ele aldık. iPhone bellek modelleri içerisinde size en yakın gelen ürünü seçebilirsiniz. Listede yer alan serilerin ortak özelliği, farklı cihazları da destekliyor olması. Fakat bazı modeller sadece farklı cihazları desteklemekle kalmıyor. Android akıllı telefonlarda da kullanılabiliyor. İhtiyacınıza en iyi hitap eden cihazı seçip alabilirsiniz. Ürünler hakkında daha fazla tavsiye almak isterseniz yorum bölümünden sorularınızı bekliyoruz.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?