iPhone için En İyi Instagram Hikayeler Uygulamaları (Liste)

0
558
iPhone için En İyi Instagram Hikayeler Uygulamalarını

Sosyal medya denildiği zaman ilk akılımıza gelen uygulamaların başında olan Instagram, başlı başına bir platform haline geldi. Sosyal medyanın en çok kullanılan uygulaması olmasının yanında görsel yönü öne çıkan uygulamanın, en sık ziyaret edilen bölümü ise hikayeler bölümü. Son dönemde bir hayli popüler olan Instagram hikayeler bölümü için etkileyici paylaşımlar hazırlamak ise her sosyal medya kullanıcısının hedefi. Bu yazımızda da iPhone için En İyi Instagram Hikayeler Uygulamalarını sizlere sunacağız. Bu sayede çok daha etkili, dikkat çekici hikayeler paylaşımları hazırlayabileceksiniz.

iPhone için En İyi Instagram Hikayeler Uygulamaları ve Özellikleri

Listemizde 6 farklı uygulamaya yer vereceğimizi belirtelim. Sözü daha fazla uzatmadan iOS için en iyi Instagram uygulamaları listemize geçelim. Bakalım ne gibi artılar var.

1.Canva

Çok detaylı bir düzenleme uygulaması olan Canva, son yılların en başarılı yapımlarından biri. Uygulama içerisinde çok sayıda hazır şablon bulunuyor. Bu şablonlar içerisinde seçim yaparak kendi özelleştirilmiş hikaye akışlarınızı hazırlayabiliyorsunuz.

Ayrıca çok sayıda grafik ve yazı tipini kullanarak hikayeler üzerine eklemeler yapmanız ve tüm bunları hazır bir şablon üzerinde uygulamanız mümkün. Bunun dışında oluşturduğunu fotoğrafları klasörler altında toplamanız da mümkün.

‎Canva: Card/Poster/Logo Maker
‎Canva: Card/Poster/Logo Maker
Developer: Canva
Price: Free+

Uygulamanın Türkçe sayfasından daha fazla bilgi almak isterseniz burada yer alan bağlantıyı kullanarak Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İLGİLİ HABER:  WhatsApp Virüslerinden ve Dolandırıcılığından Korunma

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?