Eğer iPhone telefonunuzda,  fotoğraflar uygulamasında gif resimleriniz varsa, bu resimlerin hareketsiz olduğunu farketmişsinizdir. WhatsApp ile bir gif paylaşmayı veya paylaşılan gifi fotoğraf rulosunda görmeyi isteyebilirsiniz.

GIF Viewer bu amaç için yapılmış ücretsiz bir uygulama. Uygulama içinde GIF resimlerinizi hareket eder halde görebildiğiniz gibi, bunlardan albüm de oluşturabiliyorsunuz. Uygulama aynı zamanda, GIF Frame görüntüleyici, GIF slideshow, Gıf Playback, hız kontrol, zoom gibi özelliklere sahip. Hatta GIF resmi, video’ya çevirmeyi bile yapabilirsiniz.

iphone-kamera-rulosunda-gif-gorme

Uygulama iCloud fotoğraf kütüphanesinden (iOS 9 ve sonrası), bilgisayardan, Dropbox, twitter gibi çeşitli uygulamalaran GIF resimleri içeri aktarma özelliğine de sahip.

GIF resimleri bir kez uygulamaya eklendiğinde, doğrudan e-mail ile gönderebilirsiniz. Twitter, Facebook Messenger, Wechat gibi uygulamalarla da bu GIF resimleri başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda Instagram ve Facebook hesaplarınıza da yükleyebilirsiniz.

GIF Viewer App Store’dan iPhone / iPad / iPod Touch için ücretsiz olarak indirilebilir.

 

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?