iPhone Fotoğraf Ödülleri Açıklandı

0
167
iPhone Fotoğraf Ödülleri

Akıllı telefonların kameraları artık çok daha iddialı. Telefonlarda kullanılan kameralar için profesyonel kameraların performanslarına yetiştiği yorumunun yapmak yanlış olmayacaktır. Bu şekilde gelişmiş akıllı telefon kameralarına sahip olan serilerin başında ise iPhone modelleri geliyor. Oldukça iddialı kameralar kullanan iPhone modeli akıllı telefonların bu iddiasını ortaya koyacak bir etkinlik var. Her sene iPhone Fotoğraf Ödülleri adı altında bir yarışma düzenleniyor ve en iyi fotoğraflar belirleniyor.

Bu yılda iPhone Fotoğraf Ödülleri sahiplerini buldu. En iyi fotoğraf seçimi yapıldı ve tam 18 kategoride değerlendirme yapıldığı açıklandı. Her yıl olduğu gibi bu yılda oldukça iddialı fotoğrafların yarışa dahil olduğunu gördük.

iPhone Fotoğraf Ödülleri Birincisi

Bu sene büyük ödülü kazanan fotoğraf ise Big Sister isimli fotoğraf oldu. İtalya’dan Gabriella Cigliano tarafından çekildiği açıklanan fotoğraf, birinciliği getirmiş oldu. Bununla beraber ikinci olan fotoğraf ise Sea Stripes adlı fotoğraf oldu.

Oldukça iddialı fotoğrafların bulunduğu yarışmada, değerlendirmelerin 18 farklı kategoride yapıldığını da ekleyelim. Fotoğrafların iPhone ile çekilmesine karşın hangi modelin kullanıldığı ise önemli değil. Geçen sene de iPhone 7 ile çekilmiş olan fotoğrafların öne çıktığını görmüştük.

iPhone Fotoğraf Ödülleri iPhone Fotoğraf Ödülleri iPhone Fotoğraf Ödülleri

Bu konuda Apple’ın herhangi bir sınır koymadığını biliyoruz. Fotoğraf değerlendirmelerinde de tamamen alanının uzman kişilerinden faydalanılıyor. Değerlendirmeleri yine bu uzmanlar yapıyor ve sıralama da ona göre belirleniyor. İlerleyen zamanlarda yarışmaya katılan diğer fotoğraflar için de paylaşımlara devam edeceğiz. Paylaştığımız görseller, birinciden üçüncüye doğru sıralı.

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

CEVAP VER

Please enter your comment!

Please enter your name here