iPhone Fiyatlarında Ne Zaman İndirime Gidilecek?

0
1650
Apple Bataryalı Kılıf

Amiral gemisi akıllı telefonlar içerisinde en pahalı seriler iPhone serileri olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle geçen sene tanıtımı yapılan iPhone Xs modelleri bir hayli yüksek bir fiyat aralığında karşımıza çıkmıştı. Ülkemizde satışa çıkan modellerin fiyatlarının ise global pazara göre biraz daha yüksek olduğunu da biliyoruz.

Bu durumun farkında olan Apple yetkilileri, kısa süre önce konu hakkında bir açıklama yapmıştı. Tim Cook tarafından yapılan açıklama sonrasında ülkemizdeki iPhone modellerine bir indirim geleceğinin müjdesi verilmişti. Şu sıralar ise sorulan soru, indirimin ne zaman geleceği.

İndirim Ne Zaman Başlayacak?

Merak edilen sorunun net bir cevabı yok. Ne yazık ki şu an için indirimin ne zaman geleceği konusunda bir bilgi yok. Fakat indirimin sinyalleri de gelmeye başladı. İlk olarak Apple’ın servis ücretlerine bir indirim yaptığını gördük. Yeni akıllı telefonların servis ücretlerinde indirim yapıldığının haberini vermiştik.

Apple Bataryalı Kılıf

Bu indirimin hemen ardından, Çin genelinde iPhone XR, iPhone Xs ve iPhone XS Max fiyatlarında da düzenleme yapıldı. Önce servis fiyatlarının düzenlenmesi, ardından global pazarda yeni akıllı telefonların indirime girmesi derken Apple’ın ülkemiz için de indirim hazırlıklarına başladığını söylemek yanlış olmayacaktır.

Muhtemelen indirimler, 25 Mart tarihinde düzenlenmesi beklenen özel etkinlik sonrasında gelecek. Yeni iPad modelleri ve AirPods 2 gibi ürünlerin tanıtılmasını beklediğimiz etkinliğin hemen arkasından indirimler için açıklamaları bekliyoruz. Apple, bu konuda herhangi bir düzenleme açıklaması yapar yapmaz sitemizde yeni fiyatlara yer vereceğiz.

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?