iPhone Fiyatları Ne Zaman Düşecek?

0
864

Apple’ın akıllı telefonları için sunulan fiyatlar her zaman için tartışma konusu oluyor. Belli bir fiyat aralığının üzerinde satışa çıkan akıllı telefonlar, amiral gemisi modelleri arasında da genelde en yüksek fiyatlara sahip seriler oluyor. Sadece yeni seriler için değil, eski nesil iPhone modelleri için de oldukça yüksek fiyatlardan söz ediyoruz. Durumun böyle olması ve yeni iPhone modellerinin de ülkemizde oldukça yüksek bir fiyata satışa çıkması satışları oldukça olumsuz etkilemeye başlamıştı. İşte bu durumu değiştirecek açıklama Tim Cook tarafından geldi.

iPhone Fiyatları Düşüyor

Tim Cook tarafından yapılan açıklamalar oldukça memnun edici. Öyle ki ünlü isim tarafından yapılan açıklamalara göre iPhone fiyatlarında ciddi bir düşüş yaşanacak. Yerel bazı pazarlarda fiyat düzenlemelerine gideceklerini belirten ünlü isim, satışların düşük devam ettiği ülkemizde ve Çin pazarında bir güncelleme olacağını açıklamış oldu.

iPhone Fiyatları

Sadece iPhone satış fiyatlarında değil bazı servis fiyatlarında da değişiklikler yapılacak. Fiyatların düşürülmesinin satışları oldukça olumlu yönde etkilemesi bekleniyor. Fakat şu an için fiyatların ne kadar aşağı çekileceği ve bunun tam olarak ne zaman yapılacağı da bilinmiyor.

Ünlü isim tarafından yapılan açıklamaya bakacak olursak, 2019 yılı içerisinde satışlarda ciddi bir indirim söz konusu olacak. Henüz yeni fiyatların açıklandığını görmedik. Güncel rakamlar açıklandıktan sonra sitemizde güncel haberlere yer vereceğiz.

İlginizi Çekebilir: 1.nesil Apple Watch Kullanıcıları için Önemli Gelişme

İLGİLİ HABER:  Yine Pil Sorunu Ve Yine Apple

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?